Skocz do zawartości

Zakup słuchawek do LG G3 D855


Recommended Posts

Wyczytałem że słuchawki dodane do zestawu tego telefonu nie są zbyt dobre. Jakie polecacie słuchawki do tego telefonu w 3 przedziałach cenowych:
50-100zł
100-180zł
 

 

Myślę o zakupie z drugiego przedziału cenowego na tą chwilę wybór pomiędzy:

a) a-JAYS One+ za ok 150zł (na alledrogo są za 135zł z przesyłką ewentualnie na Agito 156 z wysyłką) 
b) Ferrari by Logic 3 Scuderia r100 na eBay ok 165zł z wysyłką tylko nigdy tu nie kupowałem i się trochę obawiam no i gwarancja.

 

http://www.ebay.pl/itm/Ferrari-Logic3-Scuderia-TFAT-R100-Black-Earphones-Apple-Android-Windows-Remote-B-/141441418213?pt=UK_AudioVisualElectronics_HomeAudioHiFi_Headphones&hash=item20ee90c3e5

 

Jak myślicie które lepsze?

 

 

 

Dzięki.

Link to post
Share on other sites

Do 100 zł 

- Soundmagic PL11 albo jeszcze taniej ES18 http://forum.mp3store.pl/topic/59054-soundmagic-pl11/

 

- Co a-Jays - http://forum.mp3store.pl/topic/73785-seria-a-jays-one-two-three-four/

 

- Brainwavz Delta

 

Do 180 zł 

Soundmagic E10/E10M 

 

JBM MJ900/800

 

- M-duo

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Osobiście używam Brainwavz Delta. Wgrany mod na poprawę jakości dźwięku do g2 + PowerAmp i nie mam absolutnie nic do zarzucenia jakości dźwięku. Fajne, głębokie i BOGATE basy, a nie ŁUB, ŁUB. Do tego bardzo fajne wysokie tony. Przeciętnie jest za to w średnich, ale ja na swoją cenę słuchawki grają zdecydowanie ponadprzeciętnie.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ja dodam tylko od siebie, że kupując słuchawki do telefonu nie ma sensu wydawać więcej jak 80-100 zł. Jest to sprzęt który używamy często, a więc istnieje ryzyko uszkodzenia słuchawek. A w szczególności pchełek ( zazwyczaj cienki kabel/delikatny wtyk ). Sam nie wiem ile par słuchawek miałem w życiu. Za to wiem, że nie udało mi się uszkodzić kabla w słuchawkach nausznych ( tzn oryginalny padł, ale mój własny się trzyma ponad dwa lata - Klotz tp414 i wtyk neutrik ) 

Link to post
Share on other sites

A ktoś posiada te  a-JAYS One+ bo z tego co widziałem mają kabel płaski więc może bardziej wytrzymały? Może znajdę gdzieś jakieś solidne słuchawki do 180zł w promocji :-) Kiedyś ferrari logic 3 r100 można było dostać za ok 100zł a teraz widzę po 599zł masakra!

Swoją drogą widziałem na alledrogo za 99zł r100i przeznaczone do produktów Apple. Ciekawe czy do G3 by pasowały?

Edytowane przez dinokajman
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...