Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Proszę o kilka wskazówek przy WordPress

wordpress cms pomoc help kokpit strona blog własna

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ekoiks

Ekoiks
  • Gaduła

• 405 postów

Napisano 20 grudzień 2014 - 18:28

Cześć, chcę zrobić własną stronę, mam już zainstalowany szablon i w głowie niby wszystko układa się OK, gorzej w praktyce. Mam problemy z umiejscowieniem pewnych elementów (np. przesunięcie do prawej strony kategorii w stopce). Czy jest osoba, która się na tym zna i pomoże nowicjuszowi? :)

• 0

#2 pukang

pukang
  • Amator

• 72 postów

Napisano 21 grudzień 2014 - 11:21

Napisz tutaj z czym masz problemy to na pewna znajdzie się ktoś kto Ci pomoże.Podaj przy okazji adres bloga,lub link do szablonu.

• 0

#3 aleksiejs

aleksiejs
  • Gaduła

• 424 postów
  • Miejscowość:Łódź

Napisano 21 grudzień 2014 - 14:30

Żeby robić modyfikacje szablonu musisz nauczyć się html i css. W necie jest zylion dobrych tutoriali na ten temat.

• 0

Jeśli szukasz ładnych życzeń lub wierszyków dla swoich bliskich na różne okazje to zapraszam na stronę https://zyczeniowo.pl/ , gdzie jest ich naprawdę wiele - długie, krótkie, śmieszne np. życzenia bożonarodzeniowe

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wordpress, cms, pomoc, help, kokpit, strona, blog, własna

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych