Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ja mam microlaby i jestem z nich bardzo zadowolony, jedyne o czym trzeba pamiętać to muszą być trochę oddalone od ściany. Więc mogę je szczerze polecić. Grają one już u mnie koło 5 lat. W dodatku kupiłem je wtedy jeszcze za ok 330zł :D Interes życia.

Link to post
Share on other sites

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=4826184257&ref=last-visited

+

Mogę sprzedać Ci  Onkyo 8830 za resztę. 

 

Takie klocki to mi nie potrzebne, nie miałbym nawet gdzie ich dać...

Czytając co nie co to Efidiery w porównaniu do Microlabów mają szerszą scene, myśle że bardziej przypadły by mi do gustu. Bass, zawsze można wyregulować nawet jak by był za duży. Pytanie czy opłaca się dorzucić te około 100zł, co niektórzy to Solo 6 wymieniali na te Edifiery, Lipa bo nie mam możliwości przesłuchania w okolicy...

Link to post
Share on other sites

Kable do edifierów... pewnie poprawiają separację i detaliczność, co nie ?

Kable do edifierów... pewnie poprawiają separację i detaliczność, co nie ?

 

bardziej chodzi o ekranowanie chinch kabli. Edytowane przez ELLIOTT
Link to post
Share on other sites

Solo 7c to duże kobyły są. R2600 są sporo mniejsze...napisz lepiej jakiej wielkości masz pokój, ile miejsca możesz przeznaczyć na głośniki i gdzie będą stały. Ja niestety Solo 7c nie zmieściłem u siebie. R2600 nie słyszałem jeszcze, za to 7c są zacne :)

Link to post
Share on other sites

Pokój 14 m2, będą stały albo na stojakach koło biurka ( aktualnie na biurku sie nie zmieszczą )  albo kupuje nowe szerokie biurko i będą stały na krańcach.

 

"Jak lubisz ciepłe brzmienie z miękkim basem, to bierz R2600. Microlaby grają bardziej konkretnie z twardszym i lepiej kontrolowanym basem. "

 

Chyba aktulanie R2600 biorę :) czytając recenzje to wypadały nawet lepiej od microlabów ( szersza scena ) to juz im duzo plusuje :)


Zakupiłem R2600. Będę miał możliwość podłączenia ich pod FIIO E07K ?

Link to post
Share on other sites

Ja od siebie tylko dodam, że r2600 z dobrą kartą grają fajnie, da się posłuchać muzyki już na jakimś poziomie a kumpel w tej cenie kupił używane kolumny, wzmacniacz i może robić dyskotekę co najwyżej, głośność jest, bas jest ale na tym koniec. Jeśli ktoś się zna, wie co wybrać z używanego sprzętu i wychwyci okazje to może i kupi za te 800 zł coś co gra lepiej niż edki ale, że to będzie grało lepiej o kilka klas to bym nie powiedział, szczególnie, że dobry używany wzmacniacz to już koszt 400-500 zł i na kolumny zostaje 300 zł. 

Link to post
Share on other sites

Ja od siebie tylko dodam, że r2600 z dobrą kartą grają fajnie, da się posłuchać muzyki już na jakimś poziomie a kumpel w tej cenie kupił używane kolumny, wzmacniacz i może robić dyskotekę co najwyżej, głośność jest, bas jest ale na tym koniec. Jeśli ktoś się zna, wie co wybrać z używanego sprzętu i wychwyci okazje to może i kupi za te 800 zł coś co gra lepiej niż edki ale, że to będzie grało lepiej o kilka klas to bym nie powiedział, szczególnie, że dobry używany wzmacniacz to już koszt 400-500 zł i na kolumny zostaje 300 zł. 

 

Pewnie kupił sraltusy czy inne jebutne pudła PRLu, to nie ma się co dziwić. 

Podstawowe wzmacniacze w dobrym stanie (np. HK6500, Yamaha AX-500, Sony TA-F490 z tych popularnych) można wyrwać za 300zł. 

Link to post
Share on other sites

Możesz.

 

Tylko jak to wygląda bo ten wzmak uciaga słuchawki do 100 Omh a jak to wygląda z tymi Edifierami, co do omów to jest tylko to napisane :

 

Głośnik niskotonowy: 6,5 cala (178 mm), magnetycznie ekranowany, 6 Ohm

Głośnik wysokotonowy: Ø 25 mm, z jedwabną kopułką, ekranowany magnetycznie, 6 Ohm                                                               Nie che podłączyć a późneij zaliczyć zonka jak mi zjara wzmak :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...