Skocz do zawartości

Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez lućka,

Recommended Posts

Mam takie pytanko czy jest tu ktoś kto miał bądź ma dalej styczność z 6470M ? Przeszukałam pół internetu i nigdzie nie moge znaleźć stabilnych sterowników do mojej grafy na win7. Na stronie producenta wszystko kończy sie na omedze niestety bezskutecznie, ponieważ narzucane są mi sterowniki do seri 9*** pod win8.

 

E:// sterowników poszukuje starszych, wszelkie nowsze wersje na moim lapku są chwiejne także jeśli sypnie ktoś starszą wersją to nie pogardze

Edytowane przez lućka
Link to post
Share on other sites

Na stronie amd, wybierz właściwy system i po prawej stronie masz "Previous Drivers and Software"

pisałam że ze strony producenta nie ma sterowników, producent przekierowuje do omegi która sama identyfikuje karte graficzną i dobiera sterowniki, w moim przypadku sobie nie radzi

Link to post
Share on other sites

Spróbuj któreś z tych, to są do 7 x64 http://support.amd.com/en-us/download/desktop/previous?os=Windows%207%20-%2064

 

tutaj do 32bit http://support.amd.com/en-us/download/desktop/previous?os=Windows%207%20-%2032

 

nie przejmuj się, że są do desktopa, to te same stery wg opisu.

 

Najlepiej by było ze strony lapka ściągnąć do konkretnego modelu, bo producent mógł coś pokombinować.

Edytowane przez MasterBarti
Link to post
Share on other sites

jesli lapek jest na chipsecie od amd to sterowniki od plyty glownej beda najlepiej wspolgraly z ta karta w tym lapku :) niestety wsparcie dla mobilnego segmentu amd na stronie producenta kart jest tragiczne wiekszosc lapkow ma problemy :/ Np, NV ma na stronie sterowniki archiwalne i bety a na amd tego nie uswiadczysz co doprowadza to takich oto sytuacji :/

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@stachoo86  pobierałam już wcześniej z tej strony i również są nieodpowiednie

 

jeżeli chodzi o pobieranie ze strony lapka niestety nie jest to możliwe bo sterowniki te są tylko do zintegrowanej k.graf

 

 

 

E:// sprawdziłam już 13+ różnych wersji sterowników z różnych stron i dalej nic chyba sie poddaje

Edytowane przez lućka
Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

ZROBIONE !! fu*k yea !! znalazłam jakieś strowniki pod paviliona g6t :rotfl:  ale działa  :D

 

Dziękuje bardzo Panowie za wszelką możliwą pomoc.

 

   temat gotowy do zamknięcia.

 

 

E:// to tak w razie jakby ktoś to kiedyś odkopał
klik

Edytowane przez lućka
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...