Skocz do zawartości

Laptop za 3000 np. ACER V5-573G i7


Recommended Posts

Witam,

 

prośba o poradę dot. zakupu laptopa

 

) Kwota przeznaczona na zakup:  ok. 3000 PLN

2) Rozmiar matrycy (+ewentualnie wymagana rozdzielczość): 1366 x 768

3) Główne zastosowanie: gry, w tym online /szczególnie FIFA 15/, internet

4) Miejsce użytkowania (np. głównie w domu, głównie w plenerze, etc.): dom, czasami w podróży

5) Wymagania specjalne (np. matowa matryca, obudowa etc.): matowa matryca

6) Osobiste preferencje (np. niechęć do konkretnej marki albo biały kolor, etc.): czarny kolor, ew, srebrny

7) System operacyjny (laptop z systemem bądź bez niego) Windows 8, 8.1

8) Własna propozycja (model wybrany samemu): wyszukałem coś takiego Laptop ACER V5-573G i7 8GB 1000GB GT750 4GB Win8.1

http://allegro.pl/laptop-acer-v5-573g-i7-8gb-1000gb-gt750-4gb-win8-1-i4869513364.html

 

Laptop przeznaczony przede wszystkim do grania i codziennego korzystania z internetu - przeszukałem trochę sieć i za tą kwotę w/w Acer wydaje się rozsądnym wyborem. Proszę jednak o opinie i ewentualne porady, nie jestem w tym temacie expertem, stad za wszelką pomoc dziękuję.

Link to post
Share on other sites

Ten Acer ma słaby procesor. Szukaj czegoś z i7 ale nie niskonapięciowego (bez końcówki U).

 

 

Zdać egzamin powinien Lenovo E540 z gt 740m i i7 lub HP Probook 450 z radeonem hd 8750m i i7.

 

 

Laptop tylko do gier online czy w większości offline (np: nowości) ?

Link to post
Share on other sites
Lenovo, niestety odpada ze względu na cenę ok. 4 tys PLN.

 

 

http://allegro.pl/laptop-lenovo-thinkpad-e540-i7-8gb-1tb-gt740m-fhd-i4885280484.html

 

 

 

 

 

HP Probook - wydaję mi się, że karta lepsza w Acer.

 

Tak, jest lepsza ale procesor w Acerze jest dużo gorszy. Dodatkowo Probook jak i E540 to laptopy z serii biznesowej więc bardzo dobrze wykonane.

 

 

 

 

 

 

np. CoD, Battlefield, Far Cry, TES, saga Rome

 

To zmienia trochę postać rzeczy. Przeczytaj temat : 

http://forum.benchmark.pl/topic/134431-laptop-uniwersalny-2500-3100/

Link to post
Share on other sites

 

 

a może za 3500 zł lenovo y50-70 i7 + 860m + coś do chłodzenia? Będzie najwydajniej.

 

To jakieś 3200-3400zł + 150-200zł za chłodzenie - chyba że masz smykałkę trochę części i wolnego czasu i odrobinę zapału to zrobisz taką samodzielnie ;-)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...