Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Problem z niedziałajacymi klawiszami oraz czestymi awariami gniazda zasilania w laptopie

gniazdo zasilania klawiatura klawisze awaria lutowanie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 stratocaster123

stratocaster123
  • Amator

• 51 postów
  • Miejscowość:WIeluń
  • 3DMark 06:31002

Napisano 13 grudzień 2014 - 15:13

Witam. :)

Pierwszym problemem w moim laptopie (asus x73s) sa 3 niedziajace klawisze (a, ESC, Tab). Najpierw przestał dziać klawisz a, potem esc (dosyc dawno), a teraz tab.. Nie reaguja one na mocniejsze wcisniecie. Rozbierałem klawiature, czysciłem, dociskałem wszystko i nic. W czym może leżeć problem?

Natomiast drugim problemem jest częsta konieczność wymiany gniazda zasilania. (po 2-3 miesiacach przestaje łaczyc z płyta główna, mocno sie nagrzewa). Najbardziej nagrzewa sie część łaczaca płytę główna z bolcem i lut puszcza. Lutowałem to juz wieloma sposobami, różnymi rodzajami cyny i nic.. Chce temu zapobiec jak najwczesniej, gdyż płyta w tym miejscu wyglada tragicznie juz po tylu wymianach gniazda i nie chce doprowadzić do jakiejs wiekszej awarii.. Jak temu zaradzić?

Z góry dziękuję Wam za pomoc. :)

• 0

CPU i7 2600K @ 4.8 GHz
GPU MSI RR6870HAWK @ 985MHz/1400MHz
PSU OCZ StealthXStream 2 600W
MOBO AsRock p67 Pro3 B3

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: gniazdo, zasilania, klawiatura, klawisze, awaria, lutowanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych