Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

[PC] World Of Warships

World of warships wargaming wow WoW Statki

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Alpi

Alpi
  • Entuzjasta

• 632 postów
  • Miejscowość:Gliwice

Napisano 13 grudzień 2014 - 00:54

Witajcie !

Nie ma jeszcze tematu dotyczącego tej gry, wiec go zakładam :)

Jestem właśnie po kilku bitwach (closed beta) i gra zapowiada się genialnie !

sam feeling pływania statkiem jest niesamowity :D czuć że kierujemy stalową bestią warzącą tysiące ton :D czego brakuje w czołgach niestety.

Temat do końca uzupełnię jutro (screeny itd)

Jednak pierwsze wrażenie Mega pozytywne ! :D postaram się nagrać krótką relację, gdyż dostęp ma naprawdę mało osób, 

Do dyspozycji mamy 2 drzewka 

-USA

-Japonia 

ku mojej uciesze znajduję się tam Pancernik Yamato (tier X)

Użytkownik spider_1987 edytował ten post 14 grudzień 2014 - 17:41

• 1

Mobo: MSI b75a-g43 CPU: Intel Core I5 3470 GPU: Gainward GTX770 Phantom Ram: 8GB 1600mhz HDD: WD Blue 500GB PSU: XFX Core 550W Case: SPC Brutus 410 (do wymiany) Smartphone : LG G4

#2 samerovski

samerovski
  • Nowicjusz

• 14 postów
  • Miejscowość:Wielkopolska

Napisano 14 grudzień 2014 - 17:23

Da się jakoś wyłapać dostęp do gry? 

• 0

#3 Alpi

Alpi
  • Autor tematu
  • Entuzjasta

• 632 postów

Napisano 14 grudzień 2014 - 17:29

Na chwilę obecną niestety nie. niestety nie jest dozwolone publikowanie materiałów z gry wiec chwilowo nawet nie mam możliwości lepszej prezentacji gry (najwięcej osób ile widziałem na serwerze testowym to 1500)

stąd prośba do jakiegoś moda o usunięcie screenu powyżej (jak się przypatrzyć to wszędzie widoczny jest mój email)

Użytkownik Alpi edytował ten post 14 grudzień 2014 - 17:30

• 0

Mobo: MSI b75a-g43 CPU: Intel Core I5 3470 GPU: Gainward GTX770 Phantom Ram: 8GB 1600mhz HDD: WD Blue 500GB PSU: XFX Core 550W Case: SPC Brutus 410 (do wymiany) Smartphone : LG G4

#4 Alpi

Alpi
  • Autor tematu
  • Entuzjasta

• 632 postów

Napisano 15 marzec 2015 - 15:04

Jako że zaczęła się closed beta a nie testy weekendowe można publikować materiały z gry to i trochę podrzucę :)

drzewka:

Spoiler

Trochę screenów:

Spoiler

Film:

Spoiler

• 1

#5 KIciulek

KIciulek
  • Iä! Iä! Cthulhu Fhtagn!

• 877 postów

Napisano 15 marzec 2015 - 18:37

Gra w statki nabiera nowego znaczenia ;)

• 1

Kompuś

Worklog

Miłość jest jak RAID 0...

#6 lewiis

lewiis
  • Samuraj

• 7043 postów

Napisano 30 styczeń 2017 - 20:37

Ahoj kapitanowie!

Nikt tu nic nie pisał nic baaardzo długo :P to może odświeżę. Od ostatniego postu gra przeszła masę zmian. Pojawiły się nowe drzewka, no i każdy może teraz grać. 

Sam gram "poważnie" od około 2-3 miesięcy, więc graczem jestem raczej początkującym, choć wyprowadziłem kilka linii na 5 tier. Widziałem też tu na forum, że kilka osób również pogrywa, więc może jakoś ożywimy tu dyskusję :)

Gra się generalnie bardzo przyjemnie i spokojnie w porównaniu z wieloma innymi grami multi, nie jest to fps :->

Na koniec trochę szpanu 

Spoiler

• 1

Spoiler

#7 ad08r

ad08r
  • Nowicjusz

• 13 postów
  • Miejscowość:Górki

Napisano 30 styczeń 2017 - 20:46

Gra się generalnie bardzo przyjemnie i spokojnie w porównaniu z wieloma innymi grami multi (...)
 - Szczególnie gra z Tobą Admirale @lewiis to czysta przyjemność!
  • 0
Spoiler

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: World of warships, wargaming, wow, WoW, Statki

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych