Skocz do zawartości

DVD do 200 zł z USB


Recommended Posts

To co znalazłem o nim na jednym z for:

Też mam tego Szajsunga i pilot faktycznie jest wkurzający.. co do pendrive'a to ja mam 16gb i tez nie czyta. Z 4gb nie ma problemu. Ogólnie odtwarzacz

byłby ok, ale mam problem z napisami, bo praktycznie przy każdym filmie (divx) napisy są opóźnione..ten sam film i napisy na kompie mają idealne synchro a odtwarzacz je opóźnia na tyle że nie da się oglądać filmu,ok 2-5 sekund i mam wrażenie że im dłużej film leci tym opóźnienie jest coraz większe;/ Chyba będę go reklamować.

inne:

Cholera, właśniegokupiłem

Nie czyta mojego pendrive'a 8GB...

Zachciało mi się...

No i ten pilot... Co to jest? Zabawka z jajka z niespodzianką? Mniejszego nie dało się zrobić?

inne:

Niestety jeśli chodzi o podłączenie dysku przenośniego do tego modelu jak i do większości na dzień dzisiejszy nie jest to możliwe. Tutaj już nie chodzi o wielkość partycji czy system plików fat32 czy ntsf..2 dni męczarni i echo...nie da się i z tym się pogodziłem. Jeśli chodzi o filmy divx to powie szczerze, że oglądam tego sporo i nie spotkałem się jeszcze aby odtwarzacz nie mógł przeczytać jakiegoś filmiku. Co do czcionki i konfiguracji sprawdzę i dam znać w dniu jutrzejszym bo nie miałem okazji jeszcze oglądać filmu z napisami.

inne:

witam. mam ten odtwarzacz od kilku dni i odnotowalem tylko jeden, ale dosyc spory problem - duze opoznienie wyswietlania napisow przy filmach DivX. niestety nie wiem co z tym zrobic, jutro mam zamiar zadzwonic na infolinie Samsunga. w ustawieniach nie znalazlem zadnej opcji przesuniecia napisow.

 

poza tym wszystko fajnie dziala, czyta wszystko to co mial czytac, nie mam zadnych problemow z odczytem pendrive'ow (sprawdzalem 1 GB i 4 GB). mam nadzieje, ze uda sie naprawic ten problem z napisami, a wtedy odtwarzacz moge z czystym sumieniem polecic innym.

 

pozdrawiam!

 

Z tego co mogę ci osobiście polecić to co ja mam, a więc lg ht353, ale to ciut drożej ale jest to z kinem, jest w porządku dobrze sobie radzi i z DVD jak i z USB.

Link to post
Share on other sites

A ja polecę polski złom marki Manta:http://www.proline.pl/?p=MANTA+DVD050. Wczoraj korzystałem z niego po raz pierwszy, więc ciężko mi wypowiadać się o zaletach czy wadach, ale ma na panelu złącze USB (4GB pendrive'a rozpoznał bez problemu i odczytał z niego film) oraz czytnik kart. Poprzedni model czytał napisy bezbłędnie ponieważ jest to model typowo na polski rynek, czyli pomyślany pod filmy "pożyczane" z neta. Jakość wykonania jest na przeciętnym poziome tj. bez szału ale w tej cenie chyba nie można być wybrednym.

Link to post
Share on other sites

Nie jestem na bieżąco z odtwarzaczami DVD, dlatego też wcześniej się nie wypowiadałem, ale mogę z pewnością potwierdzić radę kolegi

Wiele razy padała marka Ferguson na wielu forach, które przeglądałem, i zawsze były to pozytywne opinie.
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...