Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję

AC 3 i FC 3 na Origin

Assassins Creed 3 Far Cry 3 Uplay Season Pass Origin

• Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Brath

Brath

Napisano 10 grudzień 2014 - 20:17

Witam.

Zakupiłem dwie wymienione powyżej gry na originie w promocji na czarny piątek.

Obydwie są ze wszystkimi dodatkami. Jako że wymagają one Uplay to dodałem także do uplay ale na uplay nie jest widziany ten season pass i wszystkie wydane do tych gier dodatki. Czy jest sposób dodania tych wszystkich dodatków do Uplay oraz czy jeśli dodatki są widziane przez Origin to będą podczas samej gry widziane przez Uplay?

• 0

#2 F0rfrey

F0rfrey
  • Gaduła

• 301 postów
  • Miejscowość:Brzeg

Napisano 10 grudzień 2014 - 22:19

Hm. Ja osobiście mam grę (Assassin's Creed IV) i dodatki na Steam. I wygląda to tak, że nawet, jeżeli grę spróbuję uruchomić przez Uplay, to Uplay z automatu wymusza uruchomienie przez Steam. Tak samo jest z dodatkami. Pewności nie mam, ale domyślam się, że z Originem jest tak samo jak ze Steam'em.

• 0

i7 7700K NZXT Kraken x62 AsRock Z270 Extreme4 EVGA GTX1080Ti FTW3 4x8GB DDR4 Corsair Vengeance LED 3200MHz CL16 Samsung 950 PRO 256GB Samsung 850 PRO 512GB HGST Travelstar 7K1000 EVGA SuperNOVA 850 G2 Aune T1-SE NZXT H440NB ELoop B14.2+2xNB ELoop B12.2 / Dell S2716DG Corsair K95 Platinum / Corsair Scimitar / Corsair MM300 Extended

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Assassins Creed 3, Far Cry 3, Uplay, Season Pass, Origin

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych