Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Jaki telefon kupić?

xperia z3 htc one m8 galaxy s5 galaxy s4 note lg g3

Najlepsza odpowiedź Berlinek, 11 grudzień 2014 - 10:51

W zasadzie to każdy z tych, które wymieniłeś będzie świetnie śmigał. Nic nie będzie się zacinało i będą robiły dobre zdjęcie. To naprawdę fajne sprzęty.

Sony Xperia Z3 ma moim zdaniem najlepsze parametry ale obecnie jest objęta podatkiem od nowości ;) Tak wiec moim zdaniem cena jest trochę za wysoka.

Wiesz jaki jeszcze telefon możesz wziąć pod uwagę? Nokię 930: http://najtaniej.co/...-lumia-930.html. Zapewnia bardzo dobrą jakość dźwięku, aparat robi świetnie zdjęcia. No i cena jest korzystna: dostaniesz ją za 1500 zł. 

Przejdź do postu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 mako542

mako542
  • Nowicjusz

• 3 postów

Napisano 10 grudzień 2014 - 15:01

Witam wszystkich jestem nowy na forum chciał bym się poradzić jakiego smartfona wybrać?? 

Głównie zastanawiam się nad 5  modelami...

Htc one m8

Sony xperia z3

Samsung galaxy s5

Samsung galaxy s4 note

LG G3

Głównie waham się pomiędzy z3 a htc one m8..Chyba że jest telefon który przebije te przeze mnie wymienione

Najbardziej zależy mi na dobrym dużym wyświetlaczu i dobrą jakością odtwarzanego dzwięku no i żeby się nie zawieszał za bardzo... 

Prosze o pomoc w podjęciu ostatecznej decyzji...

• 0

#2 Rica1

Rica1
  • Uczę się

• 2056 postów
  • Miejscowość:Pruszków
  • 3DMark 06:17924

Napisano 10 grudzień 2014 - 16:40

Cokolwiek nie wybierzesz, będzie to dobry wybór. Od siebie dorzucić mogę, że Xperie grają minimalnie lepiej na słuchawkach niż HTC, za to ten drugi ze swoimi stereofonicznymi głośnikami bije wszystkie inne na głowę w jakości na głośniku.

• 0

CPU: Intel i5 6400 @ 4.3 GHz Cooler: SPC HE1225 Fortis  GPU: Asus Expedition GTX 1050Ti 4GB  RAM: Kingston HyperX Fury Black 2400 MHz DDR4  MOBO: MSI Z170A-G43 Plus  SSD: Crucial m500 120 Gb  HDD: Maxtor stm3250 250 GB PSU: OCZ StealthXstream 2 500W  Case: Zalman Z3 Plus White  Mouse: Roccat Kone Pure Optical Mousepad: Roccat Taito  Keyboard: SPC Gear GK530 Tournament Kailh Brown Headset: AKG GHS1  Monitor: LG M2262DP  Phone: Xiaomi Mi 6 6/64 Global Edition

#3 Berlinek

Berlinek
  • Gaduła

• 394 postów

Napisano 11 grudzień 2014 - 10:51   Najlepsza odpowiedź

W zasadzie to każdy z tych, które wymieniłeś będzie świetnie śmigał. Nic nie będzie się zacinało i będą robiły dobre zdjęcie. To naprawdę fajne sprzęty.

Sony Xperia Z3 ma moim zdaniem najlepsze parametry ale obecnie jest objęta podatkiem od nowości ;) Tak wiec moim zdaniem cena jest trochę za wysoka.

Wiesz jaki jeszcze telefon możesz wziąć pod uwagę? Nokię 930: http://najtaniej.co/...-lumia-930.html. Zapewnia bardzo dobrą jakość dźwięku, aparat robi świetnie zdjęcia. No i cena jest korzystna: dostaniesz ją za 1500 zł. 

• 1

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: xperia z3, htc one m8, galaxy s5, galaxy s4 note, lg g3

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych