Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam! Mam pytanie odnośnie zakupu Sony Xperii Z3,a mianowicie czy w Styczniu 2015.r. telefon ztanieje i czy będe mógł go kupić np.na allegro do 1000zł ?

P.S Widziałem że na allegro niektóre licytacje zakończyły się z kwotą 1300zł.

I jeszcze jedna sprawa czy wogóle opłaca się kupować telefon na allegro czy też nie?

Pozdrawiam! :)

Link to post
Share on other sites

Do 1000 to u pewnych sprzedawców nie kupisz nawet Z1, jedynie starą pierwszą Z.

Popatrz sobie jakie są ceny i sam zadaj sobie pytanie czy aż tyle poleci w dół. Chyba że chcesz z rozwalonym ekranem albo zalanego byle tylko go mieć, to już inna sprawa

Do 1000 to kupisz używanego G2, S4 albo Z1

Na allegro się opłaca w porównaniu ze sklepami chociaż też się zdarzają fajne okazje w sklepach a co do licytacji to też się zdarzają okazje, ale z pewnością czy urządzenie ma pewną gwarancję producenta itp bywa różnie

Link to post
Share on other sites

Ja tak samo kiedyś kompinowałem ale w moim przypadku to była Z1 zwlekałem pół roku z kupnem bo myślałem że cena spadnie do 1000 zł ale w końcu kasa poszła na co innego i kupiłem zużytego galaxy s3 za 400 zł od kolegi...

Jak chcesz kupić z3 i masz pieniądze to kupuj teraz nie warto czekać...

A co do kupowania telefonów na allegro to nie polecam to takie kupowanie kota w worku na zdjęciach może wyglądać ładnie ale jak przyjdzie to możesz być zdziwiony.. jak już co to na olx sobie poszukaj jak znajdziesz jakiegoś w okolicy to możesz sobie pojechać i obejrzeć .....

Link to post
Share on other sites

Ja się kupuje od byle kogo to tak potem jest. Kupuję często różne rzeczy na allegro, nie łaszę się czasem na coś taszego o 50 zł jeśli budzi moje zastrzeżenia i jeśli np sprzedawca ma mało komentarzy a do tego kilka negatywów. Kupuję zawsze od pewnych sprzedawców i nigdy jeszcze nie było problemu.

Link to post
Share on other sites

Ja tak samo kiedyś kompinowałem ale w moim przypadku to była Z1 zwlekałem pół roku z kupnem bo myślałem że cena spadnie do 1000 zł ale w końcu kasa poszła na co innego i kupiłem zużytego galaxy s3 za 400 zł od kolegi...

Jak chcesz kupić z3 i masz pieniądze to kupuj teraz nie warto czekać...

A co do kupowania telefonów na allegro to nie polecam to takie kupowanie kota w worku na zdjęciach może wyglądać ładnie ale jak przyjdzie to możesz być zdziwiony.. jak już co to na olx sobie poszukaj jak znajdziesz jakiegoś w okolicy to możesz sobie pojechać i obejrzeć .....

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...