Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Zakup PSP, które warto kupić?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Dark Droid

Dark Droid
  • Amator

• 50 postów

Napisano 09 grudzień 2014 - 16:59

Witam.

Jako że święta się zbliżają, postanowiłem kupić sb psp. Ze względu na to że przy niskiej cenie mogę uciec trochę od pc, na którym granie zaczęło mnie po prostu nudzić. A konkretnie psp bo uwielbiam w ciepłym łóżku sb pograć a na ps4/3 mnie zwyczajnie nie stać, tym bardziej na duży tv bym coś widział :P
Tu pytanie, które z psp warto kupić, ponieważ nie zależy mi na internecie (od tego mam pc, telefon).

Ponoć 2k,3k nie są zbyt wygodne, za to znacznie cieńsze, głośniki,ekran itp. Konsolę będę używał tylko i wyłącznie do pogrania w domu. wersja GO odpada i ta najnowsza jest ponoć strasznie zjeba**...
Szukałęm na internecie i najłatwiej kupić fat'a i street, leczy czy jest taka różnica znaczna? Czy jednak lepiej dołożyć i kupić 2/3k? Nie potrzebuję przerabianych, bo lubię mieć gry na półce i po prostu nie piracić, więc którą w moim przypadku będzie najlepiej kupić?

• 0

#2 VectroV

VectroV
  • Gaduła

• 328 postów
  • Miejscowość:Poznań
  • 3DMark 06:Żodyn

Napisano 09 grudzień 2014 - 21:53

Ja osobiście posiadam 3004 Slim&Lite i mogę szczerze polecić. Street względem 2/3k różni się głównie tym, że ma inny panel przedni, jeśli sie nie mylę gorszy ekran, jeden głośnik czyli mono i nie posiada wifi. Na zaletę bym mógł wyróżnić cisze podczas grania. U siebie normalnie słyszę jak konsola doczytuje dane z UMD, a w Street nie. Wszystkie różnicę między modelami możesz sobie wyczytać tutaj: http://pl.wikipedia....ation_Portable ;)

• 0

#3 -Tommy-

-Tommy-
  • ( . )( . )

• 5440 postów
  • Miejscowość:Internety

Napisano 10 grudzień 2014 - 10:33

2004 i 3004 są najlepsze

3004 ma lepsze kolory ekranu lecz glupawy efekt przelotu do czego się pryzwyczaisz

Nie bierz wersji Street bo nie ma wifi i posiada głośnik mono

Jest jesCE wersja pierwsze far lecz jest wielka i ciężka oraz wersja GO

Bez czytnika UMD i z kompaktowymi rozmiarami ze sliderem (na 16gb pamięci na gry)

• 1

#4 PanPiotrek

PanPiotrek
  • Amator

• 74 postów

Napisano 19 luty 2015 - 15:39

To zależy czy chce się korzystać z napędu UMD. Wygodniej jest przerobić i trzymać gry na karcie pamięci, bo napęd i tak lubi czasem się popsuć.

• 0

Nowinki techniczne i gadżety http://technogadzet.pl/

#5 Wojer

Wojer
  • Game Otaku

• 16 postów
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano 26 kwiecień 2016 - 11:04

Jeżeli ktoś chce postępować jak najbardziej legalnie, to przerabianie PSP raczej z góry odpada.

• 0

#6 Kozelarka

Kozelarka
  • Nowicjusz

• 8 postów

Napisano 04 maj 2016 - 13:32

Na ten moment najlepiej albo wziąć wersję 3004 albo PSP GO. Ja polecam GO jeśli wygodniej Ci jest ściągać gry - legalnie czy też nie. Ostrzegam jednak, że wersja GO jest bardzo delikatna i upadek jeden uczynił, że 3/4 ekranu mam troszkę uszkodzone. Dalej mogę grać i się nawet przyzwyczaiłem ale jednak taki babol wyniknął. Street nie warto moim zdaniem. Jest to wersja budżetowa, która nie dość, że wygląda okropnie to nie ma w ogóle w sobie wifi więc dużo rzeczy natychmiastowo odpada

• 0

#7 Wojer

Wojer
  • Game Otaku

• 16 postów
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano 06 maj 2016 - 09:11

Ja osobiście posiadam 2004 i gra się całkiem przyjemnie. Jeżeli ktoś nie chce piracić to taka konsolka jest świetnym rozwiązaniem, bo w wielu przypadkach oryginalne gry mieszczą się w cenie 10-20 zł. :)

• 0

#8 bololabich

bololabich
  • 8bit-くん

• 842 postów
  • Miejscowość:Bydgoszcz

Napisano 08 maj 2016 - 19:51

Panowie... faceplam :3

Zobaczcie na datę tematu...
eb20d5a6ce7f.png

• 3

i5 3470; 8GB RAM; HD 7870; 128GB SSD; 2TB HDD USB 3.0; Blu-Ray; W10 Pro
ThinkPad x240 FHD IPS 12" i5 IV gen; 8GB RAM; SSD 64GB + 160GB HDD, W7 pro
Xbox; X360 Elite; XO; PS2; PS3; GBA; DSlite; 3DS LL; NES NTSC; Famicom; Super Famicom; MegaDrive NTSC-J
Mi Note 2 MIUI v10 China + MiBand 2

#9 kladiator

kladiator
  • Miłego dnia ;)

• 537 postów
  • Miejscowość:Wielki Wełcz
  • 3DMark 06:+-20pkt

Napisano 12 maj 2016 - 17:03

Mam na sprzedasz PSP GO którego nie chcesz. Chcesz kupić?

Dobrą łopatę musieli mieć, by tak odkopać temat :P

• 0

AMD Athlon X4 950  | MSI B350M PRO-VDH | ASUS Radeon R9 270X 2GB | G.SKILL 8GB DDR4 2400MHz | SSD WD Green 120GB | HDD WD Green 1,5TB | CoolerMaster Thunder 500W | Win 7 64bit

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych