Skocz do zawartości

Zakup PSP, które warto kupić?


Recommended Posts

Witam.

Jako że święta się zbliżają, postanowiłem kupić sb psp. Ze względu na to że przy niskiej cenie mogę uciec trochę od pc, na którym granie zaczęło mnie po prostu nudzić. A konkretnie psp bo uwielbiam w ciepłym łóżku sb pograć a na ps4/3 mnie zwyczajnie nie stać, tym bardziej na duży tv bym coś widział :P
Tu pytanie, które z psp warto kupić, ponieważ nie zależy mi na internecie (od tego mam pc, telefon).

Ponoć 2k,3k nie są zbyt wygodne, za to znacznie cieńsze, głośniki,ekran itp. Konsolę będę używał tylko i wyłącznie do pogrania w domu. wersja GO odpada i ta najnowsza jest ponoć strasznie zjeba**...
Szukałęm na internecie i najłatwiej kupić fat'a i street, leczy czy jest taka różnica znaczna? Czy jednak lepiej dołożyć i kupić 2/3k? Nie potrzebuję przerabianych, bo lubię mieć gry na półce i po prostu nie piracić, więc którą w moim przypadku będzie najlepiej kupić?

Link to post
Share on other sites

Ja osobiście posiadam 3004 Slim&Lite i mogę szczerze polecić. Street względem 2/3k różni się głównie tym, że ma inny panel przedni, jeśli sie nie mylę gorszy ekran, jeden głośnik czyli mono i nie posiada wifi. Na zaletę bym mógł wyróżnić cisze podczas grania. U siebie normalnie słyszę jak konsola doczytuje dane z UMD, a w Street nie. Wszystkie różnicę między modelami możesz sobie wyczytać tutaj: http://pl.wikipedia.org/wiki/PlayStation_Portable ;)

Link to post
Share on other sites

2004 i 3004 są najlepsze

3004 ma lepsze kolory ekranu lecz glupawy efekt przelotu do czego się pryzwyczaisz

Nie bierz wersji Street bo nie ma wifi i posiada głośnik mono

Jest jesCE wersja pierwsze far lecz jest wielka i ciężka oraz wersja GO

 Bez czytnika UMD i z kompaktowymi rozmiarami ze sliderem (na 16gb pamięci na gry)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...
  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...

Na ten moment najlepiej albo wziąć wersję 3004 albo PSP GO. Ja polecam GO jeśli wygodniej Ci jest ściągać gry - legalnie czy też nie. Ostrzegam jednak, że wersja GO jest bardzo delikatna i upadek jeden uczynił, że 3/4 ekranu mam troszkę uszkodzone. Dalej mogę grać i się nawet przyzwyczaiłem ale jednak taki babol wyniknął. Street nie warto moim zdaniem. Jest to wersja budżetowa, która nie dość, że wygląda okropnie to nie ma w ogóle w sobie wifi więc dużo rzeczy natychmiastowo odpada

Link to post
Share on other sites

Ja osobiście posiadam 2004 i gra się całkiem przyjemnie. Jeżeli ktoś nie chce piracić to taka konsolka jest świetnym rozwiązaniem, bo w wielu przypadkach oryginalne gry mieszczą się w cenie 10-20 zł. :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...