Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam wszystkich, mam wielki problem, mianowicie, Jestem (prawie) szczęśliwym posiadaczem gry Far Cry 4, Prawie, bo mam ogromny problem, przy uruchomieniu gry wyświetla się logo, po chwili pojawia się czarny ekran i tu nagle...Program Far Cry 4 przestał działać. Próbowałem już chyba wszystkiego, aktualizacja Directx, Sterowników karty graficznej. Próbowałem fixować grę, ale nic z tego, żadne aktualizacje i tricki nie pomagają ciągle to samo...Proszę o pomoc. Z góry bardzo dziękuje.

 

Mój Sprzęt:

 

Karta Graficzna: Geforce GTX 650 2gb

Procesor: AMD FX-6100 Six-Core 3.30GHz

Pamięć RAM: 16gb

 

Szczegóły błedu:

 

 Nazwa zdarzenia problemu: APPCRASH

  Nazwa aplikacji: FarCry4.exe
  Wersja aplikacji: 0.1.0.1
  Sygnatura czasowa aplikacji: 54650928
  Nazwa modułu z błędem: FC64.dll
  Wersja modułu z błędem: 0.1.0.1
  Sygnatura czasowa modułu z błędem: 546508eb
  Kod wyjątku: c0000005
  Przesunięcie wyjątku: 00000000000e791b
  Wersja systemu operacyjnego: 6.1.7600.2.0.0.256.1
  Identyfikator ustawień regionalnych: 1045
  Dodatkowe informacje 1: 5722
  Dodatkowe informacje 2: 5722bd2e011df26263fd07b8e06fb25d
  Dodatkowe informacje 3: 6059
  Dodatkowe informacje 4: 60595d0ed00fcf6a9b86896d0d5be5c4
 

 

 

Link to post
Share on other sites

Witam w klubie, mam bardzo podobny problem :/  Mi też gra przestaje działać, ale nie ma czarnego ekranu tylko po prostu staje, a jak wyjdę do pulpitu to mam komunikat, że program przestał działać. Dzieję się to podczas ładowania mapy. Mógłbyś kolego napisać jakich czynności się podejmowałeś aby naprawić grę?

Bo ja nawet nie wiem co mógłbym próbowac robic żeby tego błędu się pozbyć.

Pozdrawiam

Dodam jeszcze, że multiplayer działa normalnie ( co jest dosyć dziwne), tylko z singlem jest problem

Edytowane przez GhostReconPL
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Witam w klubie, mam bardzo podobny problem :/  Mi też gra przestaje działać, ale nie ma czarnego ekranu tylko po prostu staje, a jak wyjdę do pulpitu to mam komunikat, że program przestał działać. Dzieję się to podczas ładowania mapy. Mógłbyś kolego napisać jakich czynności się podejmowałeś aby naprawić grę?

Bo ja nawet nie wiem co mógłbym próbowac robic żeby tego błędu się pozbyć.

Pozdrawiam

Dodam jeszcze, że multiplayer działa normalnie ( co jest dosyć dziwne), tylko z singlem jest problem

Witam ,  mam ten sam problem co KoLEGA  GhostReconPL   ,  gram  i gra poprostu przestaje dzialac  .

Jesli gram w trybie online to poprostu czarny ekran i info w okienku  " program far cry 4 przestał działać "

Jesli gram w trybie offline to zawiecha totalna ,  staje obraz w miejcu jakby zamrożony i musze wcisnąc ctrl+alt+del zeby móc wyjść normalnie do pulpitu z menadzera .  Co robic ? Wyłączyłem synchronizacje , wszystkie savy usunięte , reinstalka vc+++  itd i zacząłem gre od nowa . Niestety problem pozostał . Pomocy

Edytowane przez magic28
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...