Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

poszukuje telefonu za około 500 zł, nie wiem co wybrać, proszę o radę .

 

  • mój budżet : 500
  • gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu :allegro
  • nówka czy używka : nówka
  • preferowany rozmiar wyświetlacza : 4-4.5
  • preferowany system mobilny : bez znaczenia
  • do czego będę używać urządzenia : użytek codzienny
  • moje najważniejsze wymagania : dobry aparat

 

 

Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam

 

Link to post
Share on other sites

Jedyny minus (jak dla mnie) L630 to jest wirtualne przyciski nawigacyjne których nie można schować (jak ma to miejsce np. w L735) co za tym idzie z ekranu 4.5' robi się 4.Miałem okazję pobawić się w ostatnim czasie L630 (żony) i L735 (brata) i stwierdzam że 630 nie wymieniłbym na moją obecną L625 natomiast 735 to jest jednak wyższa liga.W 630 na minus jest również brak lampy aparatu.


Oczywiście nie piszę tutaj że L630 to zły telefon,to są moje odczucia po własnym użytkowaniu tych telefonów.Pewnie jak ktoś nie miał do czynienie ze starszymi modelami takimi jak L625 lub L920 to ten pasek nawigacyjny nie zrobi mu różnicy.

Link to post
Share on other sites

Może nie to, że wszystkie są złe w tej cenie. Sprawa jest raczej z aparatem, który raczej nie zachwyca w tańszych androidach. Lumie akurat całkiem przyzwoite fotki cykają. Do rozsądnego aparatu na androidzie musiałbyś dołożyć do LG G2 mini (4,7"). 

Edytowane przez Rica1
Link to post
Share on other sites

W sklepach obecnie można kupić niedrogo Lg L9 II:

http://www.skapiec.pl/site/cat/200/comp/8041969- jest promocja w jednym z nich tak więc jak widzisz możesz kupić nowy za 500 zł. Ekran wprawdzie 4,7 cala ale moim zdaniem taki jest najwygodniejszy do przeglądania internetu. No i ramka jest cienka tak więc sam telefon nie jest duży.

Aparat 8mpix. Robi przyzwoite zdjęcia. Możesz kupić zarówno w kolorze białym jak i czarnym. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...