Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Tani router+modem do internetu orange free net

orange router modem free net tani

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 dvbbs

dvbbs
  • Niedzielny Gracz

• 259 postów
  • Miejscowość:Staszów

Napisano 09 grudzień 2014 - 21:57

Poszukuję routera i modemu do internetu orange free net, bo biorę umowę tylko sim. Urządzeń nie będę nigdzie zabierał, będą stać w domu na parapecie. Zależy mi na tym żeby były dość tanie i ogarniały 4 urządzenia naraz. Internet będzie po hspa+,  lte można sobie darować, nie mam zasięgu.

Chciałbym mieć wifi w całym domu. Jest to domek jednorodzinny parter+poddasze mieszkalne. Ten router będzie stał w salonie na górze, na parapecie, blisko klatki schodowej. Strop jest z betonu b-20 + gęste zbrojenie, grubość około 35-40cm, ściany z pustaka maxa. Czy trzeba będzie zamontować na dole drugi router jako repeater albo ap, żeby wifi doszło do salonu na dole ? 

helpnie ktoś ?  :cry:

• 0

Spoiler

#2 Outlaw666

Outlaw666
  • Dimebag Darrell

• 480 postów
  • Miejscowość:Lublin/Warszawa

Napisano 10 grudzień 2014 - 18:25

Modem: http://www.ceneo.pl/20196836

Router: http://www.ceneo.pl/26666964

Modem zbiera ogólnie niezłe opinie, powinien działać o ile nie mieszkasz w kompletnej dziurze, gdzie słabo odbiera 2G.
TP Link robi całkiem niezłe routery. Konfiguracja jest intuicyjna no i zasięg wifi niczego sobie. Myślę, że zda egzamin.

• 0

#3 dvbbs

dvbbs
  • Autor tematu
  • Niedzielny Gracz

• 259 postów

Napisano 10 grudzień 2014 - 22:34

3g jest na parapecie jakies 3/5 kresek a 2g full zasieg

• 0

Spoiler

#4 Outlaw666

Outlaw666
  • Dimebag Darrell

• 480 postów
  • Miejscowość:Lublin/Warszawa

Napisano 11 grudzień 2014 - 23:42

Więc to, co podałem raczej powinno sobie poradzić. Chyba, że cena trochę przekracza przymiotnik "tani", więc można poszukać czegoś tańszego.

• 0

#5 dvbbs

dvbbs
  • Autor tematu
  • Niedzielny Gracz

• 259 postów

Napisano 13 grudzień 2014 - 21:39

Nie jest ok, dzięki za pomoc.

• 0

Spoiler

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: orange, router, modem, free, net, tani

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych