Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam!

 

Kilka dni temu po raz kolejny "zabiłem" moje Sony XB-700 poprzez zerwanie kabla. Nie chce mi się tego lutować po raz 10., więc postanowiłem zakupić sprzęt z wyższej półki. Problem polega na tym, że jak wiecie ww. słuchawki oferują ponadprzeciętną jakość dźwięku i przez to ciężko znaleźć mi coś, co spełni moje wymagania.

 

Dokładna specyfikacja obecnego sprzętu znajduje się tu: http://www.benchmark.pl/mini-recenzje/Sony_MDR-XB700_-_Test_niesamowitych_sluchawek-3681.html.

 

Chciałbym, abyście podali swoje propozycje słuchawek nausznych, których parametr typu częstotliwość jest lepszy niż 3-28000Hz. Poza tym lubię pogrywać sobie na gitarze elektrycznej, niekoniecznie korzystając z wbudowanego we wzmacniacz głośnika i jednocześnie nie plącząc się w kablach - opcją idealną byłaby taka, która ma tryb pracy kabel/wireless. Nie naciskam jednak na bezprzewodowość tak jak na częstotliwość, impedancję, oraz moc. Moc również musi być konkretna, jeżeli player nie jest ustawiony na max. vol. to znaczy, że mam zły dzień. ;>

 

Z góry thx za każdą pomoc.

Edytowane przez d-d-drop_the_faith
Link to post
Share on other sites

pierwsze pytanie jaką posiadasz kartę dźwiękowa ? Może tak budżet podzielić na pół.

 

Jak na razie lecę na zintegrowanej Realteka, jak chciałem więcej mocy to przepuszczałem dźwięk przez ten wzmak gitarowy. Wiem, że #cebula z tą kartą, ale w niedalekiej przyszłości planuję zrobić upgrade do Creative Sound Blaster Z.

Edytowane przez d-d-drop_the_faith
Link to post
Share on other sites

 

 

ale w niedalekiej przyszłości planuję zrobić upgrade na Creative Sound Blaster Z.

stanowczo odradzam tę kartę. Jakość dźwięku jak za 300zł mocno przeciętna. Do czego potrzebujesz sprzętu grania/słuchania ?

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...