Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam
Biorę w tym miesiącu telefon z play i nie wiem który telefon wybrać proszę o pomoc:
Samsung i9205 Galaxy Mega 6,3
Samsung i9295 Galaxy s4 Active
Samsung n7105 Galaxy Note II
LG d722 g3 s
iPhone 4S 8GB
Liczę na szybką pomoc.
Proszę przedstawić mi jakieś aspektu każdego z nich.
Pozdrawiam 

Link to post
Share on other sites

głównie android jeszcze:

samsung i9505 Galaxy S4

i flagowiec Lg D855 G3

Formuła rodzina 4.0 za 70 zl pakiet

Głównie gram,filmy oglądam,internet przeglądam i zdjęcia

Wieć wyświetlacz +5 cali raczej

i dlaczego lumie są dobre?

Edytowane przez PakolPl
Link to post
Share on other sites

Lumie działają płynnie, nie zacinają się, mają długie wsparcie, jeśli chcemy mieć sprzęt który po prostu działa to są świetne. 

Nie mają takich mozliwości zmian jak Android, nie mamy ROM'ów, skórek tematów. Zawsze mamy "Kafle" mozemy tylko zmienić tlo, ale kafle są kaflami. Można na nich wyświetlać informacje.

 

Modele wyższe do tego mają świetne aparaty, a tańsze działą z płynnością nie osiągalną dla Androida - przykałd to Lumia 520 czy Lumia 530 ostatnia nowa w sklepie kosztuje 400 zl   :)

 

Zobacz na Lumię 1520 - masz jeden z najdłuższych czasów pracy :) wg GSM Arena l1520 jest na pierwszym miejscu ich Battery Rating, masz świetny aparat, jeden z najlepszych, Pamięć 32 GB oraz slot na Karty Micro SD, co też nie zawsze jest dostepne w flagowych telefonach, po za tym topowe podzespoły 2GB RAM, Snapdragon 800. 

 

Jelsi telefon po prostu używasz, nie kombinujesz, nie wgrywasz ROM'ów, to warto się zastanowić. Sam od półtorej roku mam Lumię a wczesniej mialem Androiday oraz iPhone - i na dziś zostaję przy Lumi. Po 4 latach z Androidem, zabawach, kombinowaniu, ciągłych zmianach - znudzilo mi się :) - teraz cenię prostotę, szybkość, płynność, nie grzebię w telefonie, ma działać i już. :)

Edytowane przez Ravir
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...