Skocz do zawartości

Myszka do CS: GO, max 80zł ;)


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Cacek93,

Recommended Posts

Myszka do shooterów, głownie CS:GO

 

§  Budżet: 80zł (max pare zł więcej)

§  Jakiej myszki obecnie używasz: esperanza dragon czy cuś? zwykła mysza z przeceny

§  Jaką masz obecnie podkładkę: Gembird MP-GAME01

§  Z jakich wartości DPI korzystasz: 1200

§  Ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – cm / 360° w grach FPS: 30cm

§  W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły): głównie shootery

§  Ile przycisków używasz w myszce: boczne przyciski pod kciukiem 

§  Chwyt: fingertip grip

§  Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2

§  Wielkość dłoni (od czubka palca serdecznego do kciuka: 13cm

§  Dlaczego chcesz zmienić mysz:  obcena myszka już swoje przeżyła, czas na nową.

§  Uwagi (wygląd, liczba przycisków, waga, materiał myszy): mile widziane 7 przycisków ( dwa lub trzy z boku lub jakiś mały przycisk przy LPM) oraz oprogramowanie do myszy, aby można było ustawiać makra i różne bindy. Najlepiej żeby była smukła, ale nie lekka. Dobrze by też było jakby miała oplatany kabel.

Może trochę duże wymagania, ale oczywiście nie wszystkie muszą zostać spełnione. Prosiłbym o oferty do max 80 paru zł.
Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Edytowane przez stanroy
Link to post
Share on other sites

W tej cenie to nic konretnego nie kupisz. Wpadnij do sklepu popatrz, jezeli jest możliwosc dotknij itp. jak sie spodoba bierz. Wszyscy producenci w tym przedziale cenowym robią podobne kontrukcje od tych ,,gamingowych" po te zwykłe... Co oczywisćie z jakością ma mało wspólnego. Przykład ? Tracer  dokładnego modelu nie pamietam, cena 75 zł, pochodziła u mnie nie cały rok i nie wiem z jakiej przyczyny po prostu przestała działać...Nigdy wiecej albo 20zł albo cos konkretnego;)

Link to post
Share on other sites

http://www.ceneo.pl/16679409Bardzo dobra :) osobiście świetna w CS 1.6 nie wiem jak w GO. :)

 

Jeśli dysponujemy cudzymi pieniędzmi róbmy to dobrze, w tym przypadku zakup takiej myszki jak Abyssus jest kompletnie pozbawione sensu, poza tym kosztuje dwukrotnie więcej niż zakładał pierwotny budżet i chcesz mu ją wcisnąć...

Edytowane przez Cacek93
Wprowadzanie w błąd.
Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Oczywiście zakupisz myszkę, która nadaje się do gry i zapewni precyzję:

A4Tech XL 750BH - pasuje pod finger gripa / palm gripa, jest na avago 9500.

Przy 30cm/360 nie powinno być problemów z akceleracją na laserze.

Potem za 100zł masz A4Tech ZL8.

Za 120zł możesz dostać CM Alcor. 

Także zakup za 150zł Abyssusa jest bardzo nieopłacalnym wydatkiem.

Link to post
Share on other sites

Zrobilem sobie pewna liste i mam na niej myszkę a4tech bloody a9. Jest moze ktos w stanie powiedziec mi cos o tej myszce z wlasnego doswiadczenia? Wiem tylko, ze mysz posiada podobno avago 3050 i w sumie nic wiecej o niej nie wiem.

Edytowane przez stanroy
Link to post
Share on other sites

 

 

Jeśli dysponujemy cudzymi pieniędzmi róbmy to dobrze, w tym przypadku zakup takiej myszki jak Abyssus jest kompletnie pozbawione sensu, poza tym kosztuje dwukrotnie więcej niż zakładał pierwotny budżet i chcesz mu ją wcisnąć...
 

 Próbuje wcisnąc ? Przepraszam bardzo po prostu przedstawiłem swoją opinie i nic wiecej. W którym momencie  próbuje ją wcisnąć ?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...