Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Zestaw komputerowy do 3000 zł: programy graficzne i filmowe (Lightroom, Photoshop), wymagające gry (Far Cry 4, Battlefield)

zestaw komputerowy gry filmy grafika Photoshop Lightroom

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Cody10

Cody10
  • Amator

• 28 postów

Napisano 02 grudzień 2014 - 22:32

Witam,

Potrzebuję zestawu komputerowego (PC + obudowa). Główne przeznaczenie: programy graficzne (Photoshop Lightroom), ponieważ jestem maniakiem gier zależy mi również na dużej wydajności, braku lagów, nawet w przypadku otwartej przeglądarki, kilku programów graficznych, Skype i wymagającej gry (np Far Cry 4). Kwota ok. 3000 zł.

Pozdrawiam

• 0

#2 Ganster

Ganster
  • Nałogowiec

• 1601 postów

Napisano 03 grudzień 2014 - 00:15

Zastosuj się do wzoru
  • 0

Intel Core i5-3570K (4,8Ghz), Crucial Ballistix Tactical DDR3-1600 - (1866 OC), 

Palit GeForce GTX 1070 GameRock 8GB GDDR5, MSI Z77A-G43 Intel Z77, Dysk Seagate 1TB, Thermalright HR-02 - Macho 120, Thermaltake Smart SE Modular 630W

#3 BlueMike

BlueMike
  • Trust me, I'm an engineer

• 4240 postów
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano 03 grudzień 2014 - 01:33

@Cody10

Niestety, ale w takim budżecie nie złożysz dobrej maszyny do gier i do grafiki. Przyzwoity zestaw do gier bez OC złożysz (myślę o graniu w FullHD, ale zapomnij o komfortowej obróbce grafiki. Zastosuj się do wzoru i napisz na czym chcesz się skupić (gry czy grafika).

• 1
Ekspert działów: Zestawy komputerowe / Pełne zestawienie Ekspertów

#4 Cody10

Cody10
  • Autor tematu
  • Amator

• 28 postów

Napisano 03 grudzień 2014 - 17:20

• Zastosowanie komputera: Gry
  • Maksymalna kwota jaką dysponujesz: 3500-4000 zł
  • Których części potrzebujesz?: PC + obudowa
  • Czy będziesz podkręcać sprzęt? raczej nie
  • Jaką rozdzielczość posiada Twój monitor? Czy masz zamiar go zmienić? Jaki to model?: 1920x1080, raczej nie
  • Specjalne wymagania: w miarę cihy
  • Czy posiadasz jakieś części z poprzedniego komputera? Tak, ale raczej słabe: Intel Core i3-2100 CPU 3.10 GHz
  • Własna propozycja zestawu: 
  • Inne: zależy mi na braku lagów w grach i braku lagów w programach graficzny (głównie Lightroom i Photoshop), gry: Far Cry 4, League of Legends

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zestaw komputerowy, gry, filmy, grafika, Photoshop, Lightroom

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych