Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Pierwszy format

format formatowanie win7 homepremium

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Fiapos

Fiapos
  • Nowicjusz

• 22 postów

Napisano 02 grudzień 2014 - 19:59

Witam :) Mam zamiar robić format tylko,że nie wiem jak zacząć.Aktualnie na komputerze mam win7 ultimate,ale formatował będę z płytą win7 home premium.Ważne pliki skopiowałem na pen driva i teraz tylko jedno,co trzeba robić? Poradniki mało mi mówią i boję się,że coś zepsuje.Mógł by mi ktoś krok po kroku wytłumaczyć lub wysłać dobry poradnik?Jestem w tych sprawach zielony i raczej nie będę rozumiał wszystkich pojęć.Dziękuję :)

• 0

#2 CoJaPacze

CoJaPacze
  • Bywalec

• 148 postów

Napisano 02 grudzień 2014 - 21:00

1. Płyta z Win oryginalna ? ( chodzi o to, czy jest bootowalna )

2. Podaj najdokładniej model płyty głównej. ( do BIOS-ów opartych na pamięci flash będzie trochę inna instrukcja ). 

• 0

#3 vicodin

vicodin
  • Maniak

• 2578 postów
  • Miejscowość:Lublin

Napisano 02 grudzień 2014 - 23:40

http://www.porady.or...-krok-po-kroku/google nie boli ;) Jeśli wsadzisz płytę do napędu i uruchomi się instalator to poprowadzi Cię za rączkę.

• 0

Spoiler

#4 vasyliixx

vasyliixx
  • Nowicjusz

• 3 postów
  • Miejscowość:Wrocław

Napisano 03 grudzień 2014 - 08:22

Ja już zapomniałem jak to jest formatować system :) ostatni raz na XP gdzieś w 2009 :)

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: format, formatowanie, win7, homepremium

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych