Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Jakie ciekawostki ze świata nowych technologi i elektroniki zamieścić w prezentacji? Prosze o propozycje.

IT nowe technologie elektronika

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 kwakus18

kwakus18
  • Gaduła

• 351 postów

Napisano 02 grudzień 2014 - 19:28

Witam!!!

Mam do was pytanie, ponieważ muszę zrobić prezentację na informatykę, a nie wiem co w niej zamieścić :D Poszukuję ciekawych rzeczy ze świata nowych technologii itp.Na razie mam dwie rzeczy: odrzutowy plecak i balony z internetem, ale to jeszcze o wiele  za mało. Z góry dziekuję za pomoc.

• 0

#2 MiK

MiK
  • Mangosjep.

• 6735 postów
  • Miejscowość:Tarnów

Napisano 02 grudzień 2014 - 19:29

Drukarka 3D!!!

• 0

Płyta główna: Fatal1ty X370 Professional Gaming Procesor: Ryzen 2600 @4.0 Chłodzenie procesora: Fera 3 Pamięć RAM: Adata XPG 2x8GB 3000MHz Karta graficzna: XFX R9 Nano @ Fury X Zasilacz: Seasonic G-550 SSD: Adata M.2 1TB Karta muzyczna: Sound Blaster Z Zestaw Audio: Edifier R1600T III Obudowa: Corsair Carbide 330R Monitor: Dell P2214H.

#3 kwakus18

kwakus18
  • Autor tematu
  • Gaduła

• 351 postów

Napisano 02 grudzień 2014 - 19:44

No tak, dzięki bym zapomniał :D i czekam na więcej :D

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: IT, nowe technologie, elektronika

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych