Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Zalman Z3 Plus White - poprawienie fabryki by TMStoke

Zalman Z3 Z3 Plus worklog modding ulepszanie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
80 odpowiedzi w tym temacie

#81 TMStoke

TMStoke
  • Autor tematu
  • Nie mam fioła na tym punkcie, ale...

• 415 postów
  • Miejscowość:Świebodzin / Stoke on Trent
  • 3DMark 06:28620

Napisano 26 lipiec 2015 - 12:04

Hej,

okazało się, że wynikło małe nieporozumienie pomiędzy mną, a moją kobietą - które warunkowało kiedy mogę kupić tą obudowę. Biedaczka myślała, że szukam takiej co kosztuje !! £400 !! :D i że skoro aż tyle to dlatego musiałbym czeka te kilka tygodni - czyli do urodzin...

Tak wiec jako, że tyle nie kosztuje, mogę kupić nawet dziś :menda: Więc kupiłem - a że na www.overclockers.co.uk jest w tym tygodniu promocja to tam. I tu kolejna niespodzianka - okazuje się, że siedziba tego chyba największego w UK e-marketu znajduje tu, gdzie ja mieszkam! Więc jak nie będą leniwi dziś w pracy, to może jeszcze dzisiaj osobiście ją odbiorę :D

Tak, więc buda już jest w moim posiadaniu :D

ad47bdcb46c26a18med.jpg

Także priorytet na ten weekend - migracja sprzętu :)

Chciałem losy nowej budy kontynuować tutaj, ale po złożeniu wszystkiego do kupy doszedłem do wniosku, że jednak skoro to nowa, inna buda (w dodatku z innego segmentu cenowego) - to będzie nowy temat. Tutaj są mody powiązane z Zalman Z3 Plus White i niech tak zostanie :)

Podsumowując. Wszelkie zmiany, które wykonałem w tej Z3 Plus, które wymyśliłem i które podpowiedzieli tutaj koledzy powinny być wdrożone na etapie produkcyjnym - jedne zwiększyły uniwersalność tej obudowy pod kątem doboru wentylatorów, inne przyczyniły się do uwolnienia lepszego obiegu powietrza, kolejne do zachowania czystości wewnątrz i wreszcie były też takie, które wpłynęły na wygląd :)

P.S. Buda jest do wzięcia, stan "wolny" - jak ktoś z UK to czekam na PW :D

Użytkownik TMStoke edytował ten post 26 lipiec 2015 - 15:44

• 2

Moje graty:

Spoiler

:!: Nie bagatelizuj urządzenia jakim jest zasilacz PC (PSU). Niemarkowy jest tykającą bombą, którą możesz mieć w obudowie.

Dobry zasilacz jak się spali to się spali. Wyrób zasilaczo-podobny zabierze ze sobą resztę podzespołów, a także Twoje dane  :!:

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Zalman, Z3, Z3 Plus, worklog, modding, ulepszanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych