Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, mam pytanie odnośnie tego konkursu www.benchmark.pl/konkursy/konkurs/268/Konkurs-Benchmarkowy-powrot-do-szkoly-2014.html czemu liczba użytkowników wynosi 0 jak było oddana duża ilość głosów? Jakiś błąd czy wzieliscie przykład z PKW i wszystkie głosy stały się nie ważne? Zadaje to pytanie bo juz trochę czasu minęło, a wyników nie widać (wiem ze według regulaminu jeszcze trochę czasu macie, ale poprzednia edycja o takim czasie się już zakończyła), a dodatkowo to zero i nie wiem czy coś się zepsuło przy tym konkursie czy po prostu dalej liczycie głosy.

Hmmm... Widzę że nikt zna odpowiedzi wiec może wiecie kto mógłby mi odpowiedzieć (najlepiej ktoś kto organizuje konkursy) i jak się go zapytać?

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Dobra leci trzecia adnotacja no, ale trudno skoro nikt nie potrafi mi odpowiedzieć na żadne z pytań, to sam musze coś zrobić tym bardziej że w regulaminie jest zapisane: "Posiedzenie Komisji, podczas którego nastąpi przyznanie nagród, odbędzie się nie później niż 14 dnia roboczego od daty zakończenia Konkursu." i "Informacja o wynikach Konkursu oraz lista nagrodzonych szkół i uczestników zostanie zamieszczona na stronie po upływie maksymalnie 30 dni roboczych od odpowiedniego posiedzenia Komisji, o którym mowa w punkcie 10 paragrafu III niniejszego Regulaminu." Konkurs zakończył się 13 Października, więc z moich wyliczeń (nie wiem kiedy dokładnie pracownicy benchmark mieli wolne) wynika że termin minął w okolicach 15 grudnia. Wiem że są święta teraz, i nie mam też żadnych pretensji o opóźnienie bo rozumiem że te mają prawo się zdarzyć, ale miło by było dostać chociaż krótką informacje o spóźnieniu. A was forumowiczów się pytam czy byłe wcześniej takie opóźnienia? Jak mogę się skontaktować z kimś z redakcji odpowiedzialnym za konkursy? Jakiś mail? Dzięki wielkie za przeczytanie całości i licze że skoro teraz post ma ponad 700 wyświetleń to może wkońcu przeczyta go jakiś redaktor i się zainteresuje sprawą.

Wesołych świąt!

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...