Skocz do zawartości

[K] Samsung Galaxy S5 Blue NOWY


Recommended Posts

Za tę cenę już nówkę można dostać, ale w kolorze czarnym, mój problem polega na tym, że chcę w kolorze niebieskim. Póki co mam czas, choć stary fon już trochę szwankuje. Jak się na dobre zepsuje to dopłacę i kupię nówkę, ale na razie można poczekać ;).

Link to post
Share on other sites

Napisałem wyraźnie, że w stanie jaki chcesz nie można kupić s5 za 1400 obojętnie czy niebieski czy czarny. Bez gwarancji albo okazje ala podróba lub wysyłka z chin z terminem 2 miesiące owszem. Niebieskich jest dodatkowo niewiele, zatem cena + 50 zł do tego co napisałem wyżej

.

Edytowane przez hamilton
Link to post
Share on other sites

Ale kitujecie ja 3 miesiące temu kupiłem S5 czarny 3 dniowy za 1350 złotych z gwarancją na allegro. Kwartał później "marne szanse 1500 zł"... Wystarczy poczekać tydzień na pewno trafi ci się okazja. Pozdrawiam

Edytowane przez xue9999
Link to post
Share on other sites

Po pierwsze 3-dniowy to nie nowy. Sam fakt sprzedaży po tak krótkim okresie używania budzi co najmniej wątpliwości co do pobudek sprzedaży. Po drugie pewnie z orange z simlockiem. Po trzecie przesyłka i już jest co najmniej 1370. Po czwarte, raz na 1000 znajdzie się jakiś frajer co za tyle sprzeda. 

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...