Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Router, modem LTE do sieci domowej

LTE router modem sieć domowa antena zewnętrzna internet

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 verul

verul
  • Pasjonat

• 855 postów

Napisano 26 listopad 2014 - 11:13

Witam,

za jakis czas mam zamiar zmienic neo na LTE i szukam najlepszego rozwiazania do mieszkania.

1. Musi miec mozliwosc udostepniania internetu po wi-fi i ethernecie wiec modem USB odpada.
2. Fajnie jakby dalo sie do tego podlaczyc zewnetrzna antene (np taka wystawiana za okno), tak aby lapac lepszy sygnal LTE (bede na skraju mapki zasiegu).
3. Nie wiem czy szukac modem LTE + router osobno czy dwa w jednym
4. Predkosc wi-fi powinna byc dobra, bo chcialbym w przyszlosci podlaczyc pod to NAS'a (NAS bylby podpiety przez ethenet).
5. Nie wiem czy dostawca LTE ma tutaj znaczenie. Jeszcze sie nie zdecydowalem na konkretnego, a poza tym bedzie to za dwa miesiace, wiec oferty moga sie pozmieniac. Sila rzeczy natomiast patrzec bede na oferte bez sprzetu.
6. Cena. Nie wiem w jakim przedziale cenowym znajduja sie takie urzadzenia, a co za tym idzie jaki jest (w zaleznosci od ceny) ich stosunek mozliwosci do ceny wiec pozostawiam ta kwestie otwarta.

Pozdr.
  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: LTE, router, modem, sieć domowa, antena zewnętrzna, internet

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych