Skocz do zawartości

GTX 770 Asus temperatura


Recommended Posts

Spokojnie może dobijać takich temperatur. Nie napisałeś nic o posiadanej obudowie, oraz nie wiem jak tam u Ciebie z przepływem powietrza, ale z recenzji jasno wynika, że ta karta (z tym chłodzeniem) pod pełnym obciążeniem nagrzewa się do 75-80C.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Witam. Posiadam kartę GTX 770 asusa http://www.asus.com/pl/Graphics_Cards/GTX770DC2OC2GD5/

I pytanie mam czy temperatura np. jak gram w BF4 na ultra może wynosić 80 stopni ? W stanie spoczynku wynosi od 28-30. Proszę o pomoc

 

Jaka masz resztę sprzętu i ile uzyskujesz FPS w BF4 przy tej karcie ?

Edytowane przez Pejo_
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nie wiem jaką mam obudowę ale klapa jest otwarta więc ma dostęp do powietrza bardzo dobry


FPS ciężko powiedzieć bo nigdy nie mierzyłem wiem ze nic nie ścina. Sprzęt to procesor intel i5 4690, zasilacz silentiumpc deus m1, płyta główna asusa z tych małych (sorki za tak nieprofesjonalne nazwy ale jestem laikiem) 8 GB ramu i 120GB SSD i 1TB HDD

Link to post
Share on other sites

Powyżej 80 zbija,w takim wypadku o OC i graniu można zapomnieć.Ja w jakimś temacie dawałem wyniki tej karty,również temperaturę w BF4,jak będę miał piec to poszukam screnów.Zdarzały się sztuki co miały źle nałożoną pastę na rdzeniu.Ale nie piszę że akurat Twoja ma źle nałożoną.Jak dobrze pamiętam to moja osiągała 80-82 stopnie ale w Furmarku.Poszukam,może jutro dam radę.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...