Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć, już z 50 raz piszę na forum, nie mogę się zdecydować, bo ciężko na coś w tym budżecie.

Co polecacie do ok. 800 złotych z dual sim i co bez dual sim?

Mogą być używki, jednak z gwarancją producenta, o ile zmieszczę się w tej cenie. Póki co myślę nad Motorolą Moto G 2nd. Lumie jakoś do mnie nie przemawiają, ale też proszę coś zaproponować.

W ogóle warto brać fona z dual sim? Aero2 kiepsko chodzi i nie wiem czy nie korzystniej byłoby kupić tańszy telefon (2 slot na kartę pewnie trochę kosztuje) i dopłacać sobie te 5-10 złotych do internetu. Czy jest jakiś artykuł ile transferu się zużywa robiąc poszczególne rzeczy? Podejrzewam, że YouTube dużo zeżre... a jestem od tego uzależniony! :)

 

Pozdrawiam i liczę na pomoc

Link to post
Share on other sites

gdybym mógł wydać tyle kasy to bym wziął nokie lumia 730 dual sim, w tej chwili mam lumie 710 mi odpowiada, możesz sobie zobaczyć recenzje na yotube przed kupnem i czy system ten ci odpowiada

ponadto na lumie 730 do 31.11.14r. jest promocja zwracają 200zł, co do aero2 to rożnie bywa z zasięgiem

Link to post
Share on other sites

Gwarancja i serwis GoClever prosi się o pomstę do nieba. Telefonów nagminnie nie naprawiają, bo nie mają do nich części, chociaż to oficjalny serwis. Po prostu odsyłają i proszą o kontakt "za miesiąc, może części będą".

Link to post
Share on other sites

Ja również nie polecam takich telefonów no  name. Już miałem z nimi styczność i jednak nie byłem zadowolony. Kiepska gwarancja i psują się zdecydowanie częściej. Mam znajomych, którzy również sobie takie pokupowali i nie byli tak samo zadowoleni.

Z telefonami dual sim jest ten problem,że jest mały wybór modeli dobrych marek posiadających tę funkcję.

Zerknij sobie niemniej na Asusa Zenfone:

http://www.skapiec.pl/site/cat/200/comp/11705333

Jest jeszcze taki tani Alcatel:

http://www.skapiec.pl/site/cat/200/comp/6179426

W tym momencie moja żona używa i jest zadowolona. 

Link to post
Share on other sites

Takie chinole nieznane to odpadają. Właśnie zastanawiam się między lumią a Moto G 2gen. Nikt mi jeszcze nie doradził w :
W ogóle warto brać fona z dual sim? Aero2 kiepsko chodzi i nie wiem czy nie korzystniej byłoby kupić tańszy telefon (2 slot na kartę pewnie trochę kosztuje) i dopłacać sobie te 5-10 złotych do internetu. Czy jest jakiś artykuł ile transferu się zużywa robiąc poszczególne rzeczy? Podejrzewam, że YouTube dużo zeżre... a jestem od tego uzależniony!


Nikt nic nie podpowie?

Link to post
Share on other sites

yutube na aero2 tylko w małych rozdzielczościach, w wiekszych będzie sę buforowało.

Moto G  produkowana przez chińskie Lenovo tez nie jest zła.

Ostatnio pojawił się ciekawy telefon, dual sim z aero, 2GB RAM, procek 1.7GHz, aparat sony 18MPx i szkło hartowane  gorilla po odydwu stronach telefonu.- Doogee DG900 

Edytowane przez czamarek
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...