Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Jaki film polecicie do oglądniecia w gronie znajomych?

film

• Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 kwakus18

kwakus18
  • Gaduła

• 351 postów

Napisano 24 listopad 2014 - 20:07

Hejka!

Mam do was pytanie, otóż poszukuję filmu na wieczór w gronie znajomych ;) Podawajcie tytuły które najbardziej wam zapadły w pamięć, takie których nie zapomnicie ;) Jeżeli chodzi o gatunek to w szczególności nie mam określonego, ale musi być taki, żeby była żywa akcja, dało się pośmiać, a później go powspominać ;) Z góry dzięuję za pomoc.

• 0

#2 Kroju

Kroju
  • Gaduła

• 318 postów
  • Miejscowość:Zielona Góra

Napisano 24 listopad 2014 - 20:29

21/22 jump street- trochę się pośmiejecie, akcja też jest i powspominać jakieś głupie sceny można

• 0

#3 CoreDuo

CoreDuo
  • Pasjonat

• 903 postów
  • Miejscowość:Podlasie / Rakowicze

Napisano 24 listopad 2014 - 21:27

American Pie 1, 2, 3, chłopaki nie płaczą, poranek kojota, kariera nikosia dyzmy, to nie jest kolejna komedia dla kretynów, bracia przyrodni, jestem na tak, jeszcze większe dzieci 1-2, wyborcze jaja, szkoła na haju, legenda telewizji 2, ale sądzę że większość z tych filmów już znasz jeżeli nie wszystkie :)

• 0

i5 2500K 4,4GHz (5,2GHz) SilentiumPC Fortis, Asus P8P67 rev. 3.1, Asus STRIX GTX 970, 4x2GB GoodRam 1333MHz, Plextor M6S 128GB, Seagate 500GB 7200.12, Seagate 1TB 7200.12, Corsair HX 520W, SilentiumPC Regnum L50, Razer Lycosa

#4 kwakus18

kwakus18
  • Autor tematu
  • Gaduła

• 351 postów

Napisano 24 listopad 2014 - 21:35

Dzięki za propozycje i czekam na więcej bo jednak lubię mieć wybór :D co do filmów wiele nie oglądałem, ale kilka znam ;)
  • 0

#5 WojtiWojti

WojtiWojti
  • Bywalec

• 118 postów

Napisano 24 listopad 2014 - 22:17

Jump Street (obie części) - bardzo fajne

A od siebie polecę : Jaja w Tropikach oraz Hot Shots (obie części)

• 0

CPU: Intel Core i5 4670k @ 3.8GHz + Thermalright Macho 120 Rev.A GPU: ASUS GTX 660 OC RAM : Crucial Ballistix 8GB 1600MHz MOBO: AsRock H87 Performence HDD: Seagate 1TB PSU: CoolerMaster G550M CASE:Fractal Design Define R4 Black :D

#6 linde

linde
  • Nowicjusz

• 0 postów

Napisano 20 grudzień 2015 - 21:26

Jakie kino bardziej lubisz Ty i Twoi znajomi? Jesteście fanami polskich filmów czy bardziej preferujecie zagraniczne kino? To ma spore znaczenie. Znam osoby, które za nic w świecie nie chcą obejrzeć nic z polskiego kino. Co moim zdaniem jest trochę ograniczające. Jest sporo dobrych polskich filmów. Ja polecam Drogówkę. To nie jest komedia, ale seansu na pewno nie zapomnicie :P. Z typowych komedii to na pewno polecam Killera, Killerów 2, Poranek Kojota. Z zagranicznych: American Pie (jedynka najlepsza), Płytki Facet.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: film

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych