Skocz do zawartości

Jaki film polecicie do oglądniecia w gronie znajomych?


Recommended Posts

Hejka!

 

Mam do was pytanie, otóż poszukuję filmu na wieczór w gronie znajomych ;) Podawajcie tytuły które najbardziej wam zapadły w pamięć, takie których nie zapomnicie ;) Jeżeli chodzi o gatunek to w szczególności nie mam określonego, ale musi być taki, żeby była żywa akcja, dało się pośmiać, a później go powspominać ;) Z góry dzięuję za pomoc.

Link to post
Share on other sites

American Pie 1, 2, 3, chłopaki nie płaczą, poranek kojota, kariera nikosia dyzmy, to nie jest kolejna komedia dla kretynów, bracia przyrodni, jestem na tak, jeszcze większe dzieci 1-2, wyborcze jaja, szkoła na haju, legenda telewizji 2, ale sądzę że większość z tych filmów już znasz jeżeli nie wszystkie :)

Link to post
Share on other sites
  • 1 rok później...

Jakie kino bardziej lubisz Ty i Twoi znajomi? Jesteście fanami polskich filmów czy bardziej preferujecie zagraniczne kino? To ma spore znaczenie. Znam osoby, które za nic w świecie nie chcą obejrzeć nic z polskiego kino. Co moim zdaniem jest trochę ograniczające. Jest sporo dobrych polskich filmów. Ja polecam Drogówkę. To nie jest komedia, ale seansu na pewno nie zapomnicie :P. Z typowych komedii to na pewno polecam Killera, Killerów 2, Poranek Kojota. Z zagranicznych: American Pie (jedynka najlepsza), Płytki Facet.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...