Skocz do zawartości

laptop do 2tys dla kobiety


Recommended Posts

witam poszukuje laptopa dla bratowej :help: co sadzicie o tym laptopie http://allegro.pl/hp-pavilion-dv6-2020-3-320-turion-m500-hd4200-win7-i1192598290.html laptop ma sluzyc glownie do pracy (pakiet office,gadu,internet,filmy) wazny jest tez wyglad. Co sadzicie o tym sprzecie lub ewentualnie co mozecie polecic w tym przedziale cenowym. z gory dzieki za pomoc

Link to post
Share on other sites

fakt ze po dwoch latach zaczyna troche trzeszczec obudowa

Znam przypadki laptopów HP (głownie z tych niższych linii), które nie należą do najtrwalszych (szybko zużywająca się bateria, kiepskiej jakości obudowa, niska trwałość podzespołów).

Do Asusów nic nie mam, a model polecony w moim poprzednim poście posiada matrycę z podświetleniem LED, która zużywa nieco mniej prądu, niż tradycyjnie podświetlane matryce, co umożliwi wydłużenie pracy na baterii. Ponadto notebook jest wyposażony w procesor i3, który wspiera technologię HT (wątki logiczne przyspieszające pracę). Co więcej i3 są wykonywane w technologii 32 nm co skutkuje niższą podatnością na prąd - dłuższa praca na zasilaniu bateryjnym. Pozostałe parametry są wystarczające dla jednostki mającej służyć 'do pracy (pakiet office,gadu,internet,filmy)'.

 

Pozdrawiam, Y0ddh4

Link to post
Share on other sites

R580 to wyjątkowo udany model. Jakość materiałów jest zadowalająca, jakość wykonania również bez zarzutów. Polecam :co:

 

edit: @MekPrzemasMek, Tobie problemy z Asusem przydarzyły się w jednym modelu, a ja już kilka razy miałem okazję doświadczyć feralnych HP. Z Asusami nigdy nie miałem problemu, ani nie słyszałem o problemach z nimi, dlatego poleciłem tego Asusa ;)

 

Pozdrawiam, Y0ddh4

Link to post
Share on other sites

Witam!

W Asusa z serii "K" z tą "carbonową" obudową to się nie pakuj, ja posiadam podobnego i ciągłe z nim problemy już 3 czy 4 raz wylądował na gwarancji - tym razem pojawiły się jakieś rozjaśnienia na matrycy. A wykonanie obudowy to już totalna porażka... Także praca na baterii nie zachwyca (to nie tylko moja opinia - jeszcze dwóch moich znajomych posiada serie "K" i nic dobrego o tych laptopach nie powiedzą). Znacznie lepszym i rozsądniejszym wyborem jest Samsung R580 polecany przez y0ddh4'a, naprawdę dobry sprzęcik :co:

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...