Skocz do zawartości

Far Cry 4 Problem z uruchomieniem (Uplay)


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez mlodociany44,

Recommended Posts

Witam jestem tutaj nowym użytkownikiem i mam problem. Otóż wczoraj zakupiłem grę Far Cry 4 bardzo sie napaliłem niestety po zainstalowaniu i sciągnięciu łatki gra się nie odpala wyskakuje Logo Far Cry 4 znika pojawia się okno i koniec brak odpowiedzi próbowałem już chyba wszystkiego i nic nie pomaga
Specyfikacja
Procesor:Intel Core i7 2600k

Płyta główna: Asus P8P67LE

Grafika: Nividia GTX 560Ti

Ram: 8GB DDR 3, 2 kości po 4 gb

Dysk: 1 TB HDD
System operacyjny: Windows 7 Ultimate 64 bit

Sterowniki: wszystko zaktualizowane do najnowszych
Rozdzielczość: 1920x1080
Oczywiście gra zarejestrowana na moim koncie uplay
 

Edytowane przez mlodociany44
Link to post
Share on other sites

Mam nadzieje, jestem mega zły kupiłem grę specjalnie żeby mieć zajęcie na weekend a tu lipka... na EA się zawiodłem ubisoft też klase pokazał do Rockstara po tym co zrobił z San Andreas straciłem szacunek. Nie mam pytań a chcialem sobie sprawić GTA V no coż... najchętniej bym ją teraz zwrócił...

Link to post
Share on other sites

niestety teraz nie zorbia normalnej platformy tylko kazda musi przez jakis program typu oring uplay steam łaczyc sie z netem i dopiero mozna pograc niestety takie czasy nastały kolego więc nic się nie zmieni a na GTA V to jescze poczekamy z miesiąc

 

Pisz poprawnie / mst

Link to post
Share on other sites

To jest duży problem u większości użytkowników. Ubi wie o tym i pracują nad patchem 1.4 . Miał wyjść wczoraj ale jeszcze go nie ma. Zawieszanie podczas uruchomienia powodują urządzenia podłączone pod USB. Gamingowe klawiatury , myszki , joysticki , pady itd. Spróbuj odłączyć wszystko co nie potrzebujesz i wtedy uruchomić grę. Jak nie pomoże musisz czekać na łatkę. Tragedia. Gra dopiero co się ukazała a już 4 patch. Strzał w kolano UBI. Możesz sobie poczytać na forum na oficjalnej stronie gry: http://forums.ubi.com/showthread.php/953084-Far-Cry-4-won-t-start-black-screen-%28Windows-7%29?s=816cfd565453da384bfea2860f19e85e

Edytowane przez kubalec
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...