Skocz do zawartości

Ustawienia utorrenta


Recommended Posts

Witam mam taki problem mam utorrenta 2.0.4 i nie mogę go sobie ustawić mam prędkość neta 1mb oto screeny z oknami proszę napiszcie mi co mam wpisać w te ramki :co:

 

Screeny:

http://img829.imageshack.us/img829/589/18809726.png

http://img801.imageshack.us/img801/2684/74866685.png

http://img836.imageshack.us/img836/7384/74186322.png

Link to post
Share on other sites

tz to jest neostrada i tylko ja z niej korzystam nie mam rodzielonego neta no i korzystam od czasu do czasu i chciałbym max prędkość

upload na tym łączu wydaje mi się że powinien być coś ok 130 i jak pobieram coś np jakieś programy z przeglądarki zawsze mam coś między 120 / 130 KB/s

Link to post
Share on other sites

Nie znam neo, ale:

Jeśli na tym prywatnym trackerze ważne jest RATIO, czyli zanim coś pobierzesz, to musisz coś wysłac, to niestety nie radze ograniczać prędkości wysyłania. jęsli nie jest to ważne, to możesz tam spokojnie wpisać połowe albo mniej, czyli jakieś 60.

 

Jesli to faktycznie ma byc tylko jeden torrent, to:

limit pobierania - 0

globalna maxymalna liczba połączeń - 1000

max liczba połączen na torrent - 1000

max liczba aktywnych zadań - 1

max liczba aktywnych pobieran - 1

wyłącz tez mapowanie portów UPnP

 

dla tych ustawień zakładam, że masz Win7 i bez routera.

Link to post
Share on other sites

to musisz sprawdzić, czy ten router wytrzyma ci taką ilość połączeń - jak nie wiesz, to lepiej zmniejsz do tych 200, nie wiem ile na tym trackerze może byc użytkowników od których możesz sciągać te obrazy linuxa he he

 

Ja akurat używam utorrenta tylko na jednym prywatnym trackerze, na którym jest tylko kilkunastu uzytkowników, więc ilość połączeń mam ustawioną bardzo małą.

Link to post
Share on other sites

Nie sadze zebys mial upload z rzedu 120-130kB/s, gdyz by to oznaczalo ze masz lacze symetryczne, czyli taki sam download jak i upload na poziomie 1Mb/s. Z tego co pamietam to TP sa nie posiada takich lacz, wiec sprawdz sobie dokladnie z jaka predkoscia wysylasz pliki (jezeli sie myle to mnie poprawcie)

Link to post
Share on other sites

NIE, NIE

 

Globalny limit wysyłania - 15

.

.

.

globalna maxymalna liczba połączeń - 200

max liczba połączen na torrent - 200

max liczba aktywnych zadań - 1

max liczba aktywnych pobieran - 1

wyłącz tez mapowanie portów UPnP

 

--------------------------------------

Ale tak jak pisałałem, nie znam Neo i ich modemów.

W sieci jest sporo poradników do optymalnej konfiguracji różnych rodzajów neo i utorrenta.

Link to post
Share on other sites

"Każdy" to chyba zbyt mocne słowo. Już bardziej pasuje "większość". Bo nie wierze, że na kilka miliardów ludzi na świecie nie ma takiego, co ściąga z torrentów rzeczy tylko darmowe :co:

 

Poza tym temat odnosi się do programu, a nie ewentualnie ściąganych przez niego treści, więc nie nadaje się do skasowania.

Link to post
Share on other sites

@Kiziea - to zdanie to chyba zbytnie uproszczenie. Sieci P2P można tez używac do zacnych celów. Ja akurat wykorzystuje P2P w moim zawodzie. Mamy prywatne forum, na którym użytkownicy wymieniają się swoimi dziełami - w uproszczeniu "projektami", "dokumentacjami". P2P to idealne narzedzie do tego, bo żeby sie tam utrzymać to trzeba tez dawać swoje projekty, a nie tylko brać. Czasami autor dzieła chce za to pieniądze, więc można zorganizowac sie w grupe i to zakupić i potem wystawić tylko dla członków grupy zakupowej - autor nie ma nic przeciwko temu.

 

Ale masz racje, większośc zasobów P2P to elementy nielegalne. Zresztą kilka dni temu widziałem tu jakiś temat o tym chyba na forum.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...