Skocz do zawartości

Dysk Kingston 60GB SSDNow KC380 SSD micro SATA3 1.8


Recommended Posts

Witam,

mam do sprzedania dysk jak w tytule.
Nowy, nigdy nie używany, dostałem go w lipcu i tak leżakuje.

Miałem sobie go zostawić do zakupu nowego laptopa, ale finalnie zainwestowałem w rozbudowę stacjonarki i taki dysk nie jest mi już potrzebny, ale jeżeli ktoś chce ulepszyć laptopa to bardzo dobry zakup.

Dysk dostałem w ramach rozliczenia za duże zakupy w sklepie IT, więc nie mam do niego rachunku, ale w sklepie powinno się go bez problemu oddać na gwarancje na podstawie kodu - już kiedyś zgubiłem rachunek za jedną rzecz,a pech tak chciał, że się zapsuła, więc poszedłem oddać do sklepu(bez problemu przyjęli na gwarancje bez rachunku).

W grę wchodzi również wymiana na nowy Amazon Kindle 7 All New Touch.

 

Cena jaka mnie interesuje to 280,00pln.

 

http://pics.tinypic.pl/i/00598/q54dfp7d1efr.gif

Link to post
Share on other sites

Chyba najgorszy możliwy dysk ssd o pojemności 60GB za 280 zł?!? Poważnie? Pomijając nawet fakt że zakup takiego jest bez sensu to nowy kosztuje 100 zł mniej.

 

Nie dopatrzyłem że to wersja 1.8 cala. Dla malkontentów komentowania - sama administracja jest zdania żeby przestrzegać przed "okazjami" i próbami nabicia w butelkę. Sprzedawca zamieszczając ogłoszenie tutaj ponosi ryzyko otrzymania pytań i niepochlebnych opinii na temat oferowane sprzętu.

 

/ oczywiście, że należy przestrzegać przed "okazjami". Wcześniej jednak, radziłbym się dokładnie zapoznać z opisem przedmiotu / worm

Edytowane przez worm
Link to post
Share on other sites

Nie interesuje was zakup to nie komentujcie allegrowi biznesmeni... był już tu taki co płakał jak drogo za ssd a potem sam kupił i wystawiał dysk po wyższej cenie...

 

http://www.ceneo.pl/24725474cena nowego zaczyna się od 290 zł to że drogo to każdy widzi, po prostu sprzedający nie sprzeda i tyle w temacie, a łepserdaki czekający na okazje wynocha do wertowania allegro.

Link to post
Share on other sites

Sami znawcy... to jest wersja KC380 1,8 cala. Normalnie PClol się robi z tego forum, aż żal patrzeć. Pomijam opłacalność takiego zakupu, ale jak nie jesteście zainteresowani ofertą, to nie komentujcie, tylko syf robicie niepotrzebny.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Tak jak napisali niektorzy powyżej, najpierw proszę o sprawdzenie dokładnie co to za produkt, a nie wyzywanie od oszutsów - widzę, że poziom znawców systematycznie rośnie...
 

Takie dyski kosztują po 300-340pln, nie wspominając, że jak zwykle ktoś od razu wyzywa od drożyzny - czy wy ludzie nie wiecie co to znaczy targowanie?
Szkoda słów na to co niektorzy sobą prezentują na forum.

 

/ zbędne posty usunięte / worm


nowa cena: 250pln

Puszcze go za 200.


Sprzedane, można zamknąć.

Edytowane przez worm
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...