Skocz do zawartości

[PC] Diablo


Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...

Przerąbane z tym diabolo. Niby chciałbym kupić, mogę kupić w dodatku za 125~zł, a muszę kupić Fortisa, bo żal mi trzymać procesor na boxie, a później z tym Diablo różnie będzie ;) Diablo 2 tyle lat po premierze cały czas ma wysoką cenę, to trójeczka po premierze jakieś 220zł. I przerąbane :D

Trick tkwi w tym, że uzbierałem tyle punktów na kompanii graczy, że jestem w stanie wziąć rabat 30% na gry, ale nawet po rabacie będzie ciężko coś zebrać... ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Wciaga jak bagno. Wlasnie skonczylem bo trzeba sie przespac. Powiem tylko tyle po graniu ok 8 godzin zkonczylismy (we 2 osoby bo reszta sie wysypala) 1 AKT ! Nie wiem jak to Blizzard robi ale robia gry tak miodne ze az sie wierzyc nie chce :) Polecam kazdemu, bez wzgledu na to czy gral w poprzednie czesci czy nie.

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Udało mi się wbić i pograć ze dwie godzinki na serwerach USA. Oczywiście potwierdzam to co powiedziałemn po premierze starcrafta 2. Blizard to już nie ten blizard co kiedyś. W ogóle co to k^%^@ za akcja, że grać się nie da ! k^%^@ ! No pojebało ich !!! To co ja mam grać o 1 w nocy jak mało ludzi będzie tylko !? Problemy z stuteringiem i przycinaniem gry podczas większych zadym też zostały olane. A tyle się o tym mówiło w trakcie bety !

Co najgorsze, grałem na serwerach USA i teraz wbiłem na europę - NIE MA MOJEJ POSTACI ! Co to k^%^@ ma być ?! Dwie godziny grania się poszło jebać ??!!

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Biednemu wiatr zawsze w gały...

 

http://www.gamespot.com/news/diablo-iii-game-breaking-bug-found-6376781 - kolejny potężny BUG znaleziony. Pytam się - po [ciach] były te beta testy przez tyle miechów !!!??? Trza było jednak odczekać z zakupem dwa miesiące. Może wtedy da się jakoś grać.

Edytowane przez .daft
przymusowe wakacje za ***-a
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...