Skocz do zawartości

[PC] Diablo


Recommended Posts

Na amazon.co.uk można zamówić preordera Diablo 3 za jakieś 20 parę funtów już. Taka promocja :co:. Ale ja bym się premiery przed pierwszym dodatkiem do SCII nie spodziewał.

 

Dodatek do WoWa ma wyjść pod koniec tego roku albo w pierwszej połowie drugie ;), widać dużą rozpiętość czasową no ale to Blizzard ;).

Link to post
Share on other sites

World of Warcraft Cataclysm:

listopad 2010 ( światowa data premiery )

listopad 2010 ( data wydania w Polsce )

listopad 2010 ( data premiery w USA )

Diablo III:

2011 ( światowa data premiery )

obecnie brak planów wydania ( data wydania w Polsce )

2011 ( data premiery w USA )

No wiesz Starcraft 2 miał wyjść co najmniej rok temu, a kiedy wyszedł wszyscy wiedzą :co:.

 

20 funtow za Diablo 3? O.o Toć to jak za darmo! Jakieś 100zł chyba...

No dlatego się opłaca kupić ;P.
Link to post
Share on other sites

Bo wujek Blizzard zawsze tak odpowiada na pytania kiedy coś wyjdzie: When it's done!

 

Przynajmniej jakościowo to nadrabia :D

 

Bzdura, niestety. Diablo 3 już wygląda poniżej obecnych standardów a kolejny rok (lub 2) na pewno nie sprawi, że gra zrobi się ładniejsza. To by wymagało zmiany silnika a Blizzard tak nie pracuje. Nawet D2 w dniu premiery był brzydki i nie miał w sobie 'magii' pierwszej części. Sentymenty i wspomnienia to jedno, ale sama formuła gry może nie przetrwać próby czasu. Ile hack&slash wyszło od czasów D2 i nic poza Torchlight nie odniosło jakiegokolwiek sukcesu. Torchlight też jest zabawny w sumie tylko do czasu.

Link to post
Share on other sites

Poniższy link wyjaśnia wszystko w kwestii terminów wydawania gier przez Blizzard :tajniak:

 

http://www.wowwiki.com/Soon

 

A ja, mimo tylu nadchodzących premier fajnych gier, chyba wrócę do WoW przed wyjściem Cataclysm - trzeba się na to przygotować i trochę sprzętu zgarnąć :D

Link to post
Share on other sites

Bo wujek Blizzard zawsze tak odpowiada na pytania kiedy coś wyjdzie: When it's done!

 

Przynajmniej jakościowo to nadrabia :D

 

Bzdura, niestety. Diablo 3 już wygląda poniżej obecnych standardów a kolejny rok (lub 2) na pewno nie sprawi, że gra zrobi się ładniejsza. To by wymagało zmiany silnika a Blizzard tak nie pracuje. Nawet D2 w dniu premiery był brzydki i nie miał w sobie 'magii' pierwszej części. Sentymenty i wspomnienia to jedno, ale sama formuła gry może nie przetrwać próby czasu. Ile hack&slash wyszło od czasów D2 i nic poza Torchlight nie odniosło jakiegokolwiek sukcesu. Torchlight też jest zabawny w sumie tylko do czasu.

LoL może i fakt, że grafika to nie jakieś tam wodotryski, ale to dobrze bo nie trzeba mieć najnowszego sprzętu, a gra i tak wygląda bardzo ładnie, to samo było z WoWem czy ostatnio ze Starcraftem II. Moim zdaniem to jest bardzo dobra polityka Blizzarda, że jego gry są przez to ogólnie dostępne i w tym tkwi sukces Blizzarda. Ja osobiście do dzisiaj zagrywam się w Diablo II i żaden Titan Quest, Loki czy inny Torchlight nie może się z nim równać. Nic tylko czekać na betę i premierę. Ja osobiście każdą ich grę (oprócz wowa) kupuje w ciemno.

Link to post
Share on other sites

Mnie wkręcił kumpel i to dosłownie, tzn. dawno, dawno temu, w trakcie lata 2005 spytałem się go, na GG, co robi, a on na to, że gra w WoW - stwierdziłem, że i ja zagram... Później się okazało, że on tylko żartował, natomiast mnie ta gra bez reszty wciągnęła... :D

 

Aczkolwiek teraz już nie mam czasu na raidy, a dziennie spędzam ok. 2-3 godzin (tyle by móc zrobić daily i 2x heroic dungeon)*... :tajniak:

 

*tak było przed przerwą - jak teraz wrócę to będzie podobnie. Nową postać zrobię dopiero jak Cataclysm się pojawi (Worgen oczywiście).

 

Jedyne co mnie w tym dodatku martwi to zmiany w kwestii klasa/rasa - Tauren Paladyn to jakaś porażka...

Link to post
Share on other sites

Do WoW'a niestety zawsze się wróci :P

Wracam na Cataclysm - a wy ? :D

 

Jedyne co mnie w tym dodatku martwi to zmiany w kwestii klasa/rasa - Tauren Paladyn to jakaś porażka...

Hmm, w sumie (niestety, bo też mi to średnio sie widzi) każdą nową klasę dla ras, można wytłumaczyć fabularnie. Także żadnego zagrania w ciemno ;)

 

Ja czekam na d0rfa shamana. Gram tylko dwarfami ;D

 

 

Co do Diablo 3. Silnik i grafika jest dla mnie jak najbardziej OK! Nie chce w diablo grafiki Crysisa... nie o to chodzi. Gra ma być grywalna. Grywalna jak cholera. A to że teraz większość gier idzie w grafikę. No cóż. Teraz nie wychodzą ŻADNE gry które będą tak dobre jak "staruszki" :D

 

Bo powiedzcie szczerze. Ile razy przejdziecie Dragon Age, Fallouta 3 czy inne nowości z RPG. Raz, dwa.. i gra się nudzi. Ja w Diablo zagrywam od 2000 roku. Mam nawet Edycję końca tysiąclecia :P

10 lat przy dwójce i dopiero teraz zaczynam czuć jakieś znużenie grą. Dlatego Blizzard FTW, i kupuje w ciemno ich gry. (Poza SC2 bo przegięli z ceną w Polsce).

Link to post
Share on other sites

Ja czekam na d0rfa shamana. Gram tylko dwarfami ;D

Dwarf Paladin z tej strony :tajniak:

 

U mnie jest podobnie - Dwarfs FTW!

Jedyna rasa, którą bym mógł z przyjemnością grać (i zrobić drugiego maina - o ile to możliwe) to Worgen - Warrior lub Rogue, ale prędzej ten drugi bo do grania wojem potrzebował bym pancerza wyglądającego jak ten, a zamiast bronią wolałbym walczyć pazurami :tajniak:

 

O High Elves nie wspominam bo ich Blizzard nie dodaje póki co, a szkoda.

 

Jest jeszcze rzecz, która mi w WoW nie pasuje i przez którą nie gram ludźmi - niezależnie czy grasz jako Warrior czy jako Mage twoja postać (mowa o facetach) wygląda jakby 8 godzin dziennie pakowała. W przypadku wojownika to zrozumiałe, ale mag? :D

Link to post
Share on other sites

Muskuły może mieć, ale nie powinien wyglądać szafa trzydrzwiowa :D

 

Dlatego właśnie też gram krasnoludem - pomijając fakt, że to moja ulubiona rasa fantasy od czasu przeczytania Hobbita (na drugim miejscu są elfy), w każdym świecie ma ciekawą historię (Warhammer FTW). :tajniak:

 

Dwarfy są z natury przypakowane - wliczając w to mięsień piwny :tajniak:

Niezależnie od gry - czy to WoW, LOTRO, WAR, NWN, BG lub DA, dwarfy zawsze trzymają poziom, a z innymi rasami bywa różnie :P

Link to post
Share on other sites

Podpisuję się pod tym nogami, rękami, i brzuchem piwnym ! :D

 

Ale tak to naprawdę, dwarfy to jedyna rasa w wowie, którą gra nie budzi mojej irytacji. Poważnie próbowałem różnymi rasami, ale tylko dwarfami jestem w stanie dolevelować do 80 ;)

 

No i... Ironforge :P

Link to post
Share on other sites

Co do Diablo 3. Silnik i grafika jest dla mnie jak najbardziej OK! Nie chce w diablo grafiki Crysisa... nie o to chodzi. Gra ma być grywalna. Grywalna jak cholera. A to że teraz większość gier idzie w grafikę. No cóż. Teraz nie wychodzą ŻADNE gry które będą tak dobre jak "staruszki" Bo powiedzcie szczerze. Ile razy przejdziecie Dragon Age, Fallouta 3 czy inne nowości z RPG. Raz, dwa.. i gra się nudzi. Ja w Diablo zagrywam od 2000 roku. Mam nawet Edycję końca tysiąclecia. 10 lat przy dwójce i dopiero teraz zaczynam czuć jakieś znużenie grą. Dlatego Blizzard FTW, i kupuje w ciemno ich gry.

A co to jest crysis? Dla mnie to nie jest wyznacznik jakości. Tyle tylko, że brak AA czy tekstury tak 'na oko' 256x256 to lekkie przegięcie w czasach gdy mamy po 1 GB RAMu na karcie, olbrzymie przepustowości, kompresję tekstur, kompresję map normalnych, streaming tekstur czy nawet znany już od zawsze mip-mapping, którego prawdę mówiąc mam wątpliwości czy ktoś używa. Sam grałem sporo w Diablo ale to były inne czasy. Zresztą 2 część już taka fajna nie była, a cześć lokacji była dość męcząca. Do D2 próbowałem wracać kilka razy, w singlu i multi i dalej jak połowa 1 aktu nie dotrwałem. Jeśli twierdzisz, że zabijanie tych samych potworków po raz n-ty nie jest nużące to OK, o gustach się nie dyskutuje.

 

Jest jeszcze rzecz, która mi w WoW nie pasuje i przez którą nie gram ludźmi - niezależnie czy grasz jako Warrior czy jako Mage twoja postać (mowa o facetach) wygląda jakby 8 godzin dziennie pakowała. W przypadku wojownika to zrozumiałe, ale mag?

A cze gdziekolwiek postacie tej samej rasy mają różne 'gabaryty'? Nigdzie. Pomimo DirectX 10,11 i innych ładnie nazwanych technologii (+ sprzętu) stworzenie kilku modeli ludzi/marsjan/czegokolwiek w 1 grze stanowi wyzwanie nie z tej ziemi... pytanie tylko czy dla sprzętu, oprogramowania czy ludzi, którzy gry tworzą...

Link to post
Share on other sites

A cze gdziekolwiek postacie tej samej rasy mają różne 'gabaryty'? Nigdzie. Pomimo DirectX 10,11 i innych ładnie nazwanych technologii (+ sprzętu) stworzenie kilku modeli ludzi/marsjan/czegokolwiek w 1 grze stanowi wyzwanie nie z tej ziemi... pytanie tylko czy dla sprzętu, oprogramowania czy ludzi, którzy gry tworzą...

Zagraj w Guild Wars - wojownik to klasyczny paker, a mag to cherlak.
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...