Skocz do zawartości

Sony Ericsson C510 Black czy opłaca sie?


Recommended Posts

Witam. mam mala prosbe do was mial ktos moze doczynienia z telefonem Sony Ericsson C510 ? Moge go miec za 420zł nowego bez simlocka! sprowadzonego z uk :?: W sumie to ma calkiem ciekawe funkcje i co najlepsze ma ciekawy design :) bardzo mi sie podoba jest cieniutki, ale czy oplaca sie go brac za 420zł ? czy lepiej dolozyc i kupic cos lepszego? Jestem otwarty na wszelkie rady :?: Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Czytając opisy i patrząc na zdjęcia stwierdzam, że telefon fajny, na allegro stoją po ok 500 zł, więc na twoim miejscu bym kupił, bo nawet gdyby ci nie spasował to możesz go sprzedać bez straty (a może nawet z zyskiem).

 

Fon na pewno posiada odmianę autorskiego systemu SE (swoją ja go bardzo lubię), więc jeśli to Ci odpowiada i chcesz mieć telefon, który w chwilach awaryjnych może służyć jako aparat (zapewne nawet nie w awaryjnych bo SE robią nawet fajne foty), lub odtwarzacz mp3 to raczej będzie to dobry wybór.

 

Tak jak napisał Marcin15gn w przypadku zakupu telefonu dużo zależy od osobistych preferencji.

Link to post
Share on other sites

telefon ma fajny design więc to plus...

jeżeli nie chcesz zabierać ze sobą cyfrówki na dłuższe wypady to warto ten aparat naprawdę potrafi dużo zdziałać wiem bo miałem do czynienia z k800i ;)

pzdr i tak jak tu kolega wyżej napisał jak ci się nie spodoba to możesz go sprzedać z zyskiem...

Link to post
Share on other sites

Witam. Jenak zdecydowalem sie na ten telefon (kupilem go w ciemno) a jednak sie oplacalo ;) telefon lepiej wyglada niz na zdjeciach jest ceniutki i wogole myslalem ze bedzie gorzej. Zdjecia robi w miare dobrze chodz za ta cene nie ma co liczyc na dobry aparat, ale w porownaniu do k800i to jenak robi gorsze zdjecia chodz mi to nie przeszkadza bo ja czesto zdjec nie robie ;) co do glosnika to spelnia moje wymagania nie jest cichy daje rade nie to co w niektorych soniakach ze ledwo co slychac jak ktos dzwoni :| powiem tak wiecej ma plusow niz minusow takie jest moje zdanie. Na moje potrzeby mi wystarczy :D polecam goraco ten telefon za te pieniadze oplaca sie go kupic. Zamieszczam tutaj link do testu telefonu. Narazie nie wykrylem u niego zadnych powazniejszych wad. Dzieki za porady. Pozdrawiam :P

Link to post
Share on other sites

Daj znać kiedy sie zepsuje. Nie mam dobrego zdania o SE.

Kwestia własnych doświadczeń, ja mojego k800i miałem ok 1,5 roku i w tym czasie ostro go katowałem (muza, fotki, gigantyczna ilość smsów, internet i dzwonienie) i z tym telefonem nic się nie działo. Ani razu mi się nie zawiesił, więc ja na SE nie mam co narzekać.

Link to post
Share on other sites

Daj znać kiedy sie zepsuje. Nie mam dobrego zdania o SE.

a ja mam bardzo dobre... zależy też od nabytej sztuki tak jak zawsze, procesory np z jednej partii mogą podkręcić się z 2.5 do 4.0 a niektóre nawet tych 3.z kawałkiem nie chcą osiągnąć zależy...

w telefonie ważne aby nie zdzierała się farbka z obudowy i aby się nie zacinał to ważne kryteria jak dla mnie ;)

Link to post
Share on other sites

Tez bylem kiedys szczesliwy posiadaczem SE K800i i przyznam szczerze ze troche mi sie wieszal przy duzej ilosci sms-ow no i po czasie zaczal mi szwankowac joystick co bylo dla nie bardzo denerwujace. Tak pozatym SE k800i mial i ma nadal wedlug mnie jeden z lepszych aparatow z lampa xenonowa co daje mu duzy + ;) nawet k810i robil gorsze zdjecia pomimo ze wyszedl pozniej. Na sam koniec powiem wam ze Nokia mozna i jest dobra, ale juz za duzo tego mialem wiec teraz zecydowalem sie na cos innego na SE C510 z ktorego jestem bardzo zadowolony :P

Link to post
Share on other sites

a nie wydaje ci się że po prostu jest ich na rynku mnóstwo ?? dlatego też naprawiałeś ich więcej niż innych telefonów ?? np. mam około 10 znajomych którzy mają k800i... wiem że są tanie ale, aparat był dla mnie świetny mogę wam podesłać parę fot zrobiony nim... abyście nie brali żadnej Noki z początku wrzucania do nich symbianów... bo ja mam e50 i się wystarczająco męczę, a mam najnowszy soft...

Link to post
Share on other sites

Ta zaslona od aparartu byla jakas niedopracowana czasami zdarzalo sie trzymajac telefon w kieszeni, ze zaslona od aparatu sama sie otwierala a potem sie aparat brudzil paprochami i wogole to bym moim zdaniem duzy minus tego telefonu.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...