Skocz do zawartości

Dziwne zachowanie monitora w laptopie


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez sword88,

Recommended Posts

Witam.

Mam problem z wyświetlaniem obrazu w swoim laptopie. Problem wygląda następująco:

pojawiają się znikąd fragmenty okien, aplikacji i innych uruchomionych procesów i przenikają przez okna na pierwszym planie. Przenikają we fragmentach i najczęściej migoczą. Pojawiają się również różne artefakty (szchownice: biało-czarne, lub kolorowe). Czasem są to zniekształcenia obrazu lub jego rozciągnięcia. Komputer dość często się zawiesza, co skutkuje przygaśnięciem ekranu i ponownym pojawieniem się go. W tym czasie słychać przyśpieszoną pracę radiatora, którego? nie jestem w stanie stwierdzić. Zapewne wina leży po stronie karty graficznej. Moja główna karta to Radeon HD4570m. Próbowałem zmieniać aktualny układ na zintegrowany, lecz nic się nie dzieje, brak reakcji komputera. Dodatkowo w pop-up'ach tekst zyskał żółte tło, czego wcześniej nie było. Chciałem dodać zrzuty ekranu, ale nie łapią tych "przebłysków".

Mój laptop:

HP G62

Intel i3 M350, 4GB Ram, Radeon HD4570m.

 

Proszę o pomoc w tej sprawie, jakieś wskazówki co z tym zrobić.

Pozdrawiam.

 

P.S. Nadmienię, że szukałem pomocy na google, ale nie znalazłem satysfakcjonującego wyniku.

 

 

Link to post
Share on other sites

Sorry za taką zwłokę.

Niestety nie jestem w stanie podać Ci tych temperatur. Komputer zwyczajnie się nie uruchamia. Po przez tryb awaryjny wyłączyłem sterownik dedykowanej karty graficznej, działa teraz na zintegrowanej. Według mnie, nie za dużo można zrobić przez software, ew. przeinstaluję sterowniki. Rozbiorę lapka i go przeczyszczę. Jak to nic nie da, to zrezygnuję, no chyba że ktoś ma jakieś ciekawe sugestie. W sumie co do temp. GPU, to przed wyłączeniem, gdy jeszcze "chodził" Radeon to wskazywał około 60 st. (w spoczynku).

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...