Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam.Zakupiłem słuchawki logitech g35 w których można odpalić dźwięk 7.1 i tu jest właśnie problem.Wiem że na youtube wszystko jest w stereo,ale nawet gdy film odpaliłem w dolby 5.1 to w programie dalej jest napisane "nie wykryto zawartości dźwięku przestrzennego".W systemie zmieniłem,więc tu problemu nie powinno być.Dodam,że do tej opcji jest specjalny guzik,ale nic się nie zmienia po przełączeniu pewnie przez ten komunikat.Czy ktoś miał podobny problem lub wie jak go rozwiązać?Z góry dziękuję :)

Link to post
Share on other sites

Witam,

 

Nie jestem pewien, ale może chodzi Ci o opcję "wirtualizacja słuchawek" w menadżerze Realtek Audio (obstawiam, że masz Windowsa).

 

Podłączasz słuchawki do komputera pojawia się komunikat menadżera dźwięku, trzeba wybrać co podłączyliśmy i tu wybieramy słuchawki. Widzisz okno z takimi dwoma głośnikami i kulą po środku właśnie pod tym obrazkiem jest ta opcja ewentualnie zmieniasz, też w tym oknie, z dźwięku stereo na 7.1.

Link to post
Share on other sites

Chodzi Ci o to jak włączyć, to znaczy "odpalić" dźwięk przestrzenny, a nie wirtualny. 7.1 to konfiguracja przestrzenna, wirtualny dźwięk 7.1 miałbyś w słuchawkach stereofonicznych.

 

@Up te słuchawki podłącza się przez USB, mają więc własną "kartę dźwiękową". Problem leży w ustawieniach oprogramowania tej karty\słuchawek

Edytowane przez maciek396
Link to post
Share on other sites

A próbowałeś reinstalować sterowniki?

A nawet niemów...Jak dodaje sprzęt to jest wykrzyknik przy logitech lgvirhid i niemożna zainstalować tego sprzetu...Słuchawki działają,ale virutalne 7.1 już nie.Na yt widziałem ludzie włączali i od razu im śmigało,a ja mam,że nie można znaleść zawartości dźwięku przestrzennego...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...