Skocz do zawartości

Zowie FK1 vs Deathadder 2013 - pod CLAW Grip


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Alpen,

Recommended Posts

Witam serdecznie http://forum.gocs.pl/public/style_emoticons/default/smile.png stworzyłem ten temat , ponieważ od ponad tygodnia borykam sie z wielkim dylematem jeśli chodzi o wybór myszki pod wlasne predyspozycje, wertuje rózne fora i recenzje, czytam wiele opini i caly czas nie moge sie zdecydować która mysz wybrać. Po długiej analizie okroiłem swoje poszukiwania do 2 myszy, mianowicie sa to Deathadder 2013 i Zowie FK1. Myszki bede uzywał na podkladce qck+ heavy, zalezy mi na kontroli oraz najwyzszej precyzji, nawet przy malych ruchach, oraz wygodzie (żebym mógł czuc mysz tak jak by doslownie zrosla mi sie z reka, zapomniec o niej). Bedzie ona słuzyla tylko grze CS:GO, w CS gram juz od ponad 6 lat. Jestem low sensem, gram na ustawieniach 400 dpi, 500 mhz, 2.5 sens w grze oraz raw_input 1 akceleracje itp itd wylaczone ofc, 6/11 w windowsie. W grze stosuje chwyt tylko i wylacznie CLAW Grip i nie mam zamiaru sie z niego przesiadac, moje ułozenie palcy to 1+3+1 (przedostatni palec jest tak jak by na prawej krawedzi, wiec zachodzi delikatnie na 1+2+2 ale bardziej jednak 1+3+1). Zamieszczam przykladowy link do zdjecia pomiaru dłoni http://www.test-gear...ki-i-podkladki/. Otóz wielkosc mojej dłoni tak jak na rysunku od konca palca do zgiecia nadgarstka wynosi 19,6 cm, grubosc palca wskazujacego 2cm. Chcialbym dodac , ze od wielu lat uzywalem małej myszki, starego logitecha, ktory nie był zbyt wygodny ze wzgledu na mały rozmiar, ale mysz byla plaska i symetryczna, niewyprofilowana, a od 2 lat uzywalem Logitecha g400, który jak dla mnie jest zbyt ciezki, slizgacze sa zle rozmieszczone, mysz jest moim zdaniem zle wywarzona, i niewygodna pod claw gripa, dlatego chcialbym ja zmienic. Od razu mówie nie interesuja mnie do konca jakies specyfikacje techniczne typu danych sensora itp itd, sterowników, bo wiem ze i jedna i druga mysz jest pod tym katem rewelacyjna, nie zgubi sie przy wysokich predkosciach na low sensie, głownie chodzi mi o wygodne, wyczucie myszy, doskonala kontrole i precyzje w boju, po prostu o aima !

 

§  Budżet:  270 zł

§  Jakiej myszki obecnie używasz:  Logitech G400

§  Jaką masz obecnie podkładkę:  QCK+ heavy

§  Z jakich wartości DPI korzystasz:  400-450

§  Ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – cm / 360° w grach FPS:  42 cm

§  W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły):  głownie CS:GO

§  Ile przycisków używasz w myszce:  5

§  Chwyt:  Claw Grip (nie planuje w przyszlosci zadnych zmian)

§  Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1):  bardziej 1+3+1

§  Wielkość dłoni (od czubka palca serdecznego do kciuka: 13 cm

§  Dlaczego chcesz zmienić mysz: tak jak napisalem powyżej

§  Uwagi (wygląd, liczba przycisków, waga, materiał myszy): waga 90-100 najlepiej, ponoc to najlepsza waga do CS

 

Prosze was o pomoc drodzy forumowicze !!!!!!!!!!!!!!!! Z góry pozdrawiam i dziekuje !!!!

Edytowane przez Dostinho333
Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

kilka dni temu stałem przed bardzo podobnym wyborem, jestem bardzo marudnym człowiekiem, przy wyborze myszki spędziłem chyba ponad miesiąc, no i zdecydowałem się na zowie fk1, po jakimś tygodniu użytkowania, powiem, że była to świetna decyzja, której w żadnym wypadku nie żałuję. Mysz sprawuję się świetnie jest precyzyjna, wszystko chodzi bardzo dobrze, kontrola jest. W dodatku jest bardzo wygodna. Niektórzy mówią, że przeszkadza im trochę sztywne przyciski, co według mnie jest głupotą, bo jest idealnie, bardzo dobrze czuć przycisk pod palcem w czasie strzału, co przy strzelaniu dajmy na to z awp czy pestkowaniu jest na prawdę fajnym i potrzebnym uczuciem. Co do DA13 nie wypowiem się, bo nie miałem, ale słyszałem, że do clawgripa jest ona chyba za duża?*choć mogę się mylić, sprawdź jeszcze*.

PS.zowie fk1 też trzymam clawgripem i jest elegancko :-)

 

@@

http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje/myszki/zowie-fk1/

tutaj masz jej bardzo fajną recenzję.

Edytowane przez Alpen
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...