Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Najtunio

Najtunio
  • Nowicjusz

• 6 postów

Napisano 12 listopad 2014 - 07:07

Witam.Chciałbym zwrócić się o pomoc,ponieważ chodzę po różnych forach,lecz opinie pozostawiają wiele do życzenia lub nie spełniają moich wymagań.

Chciałbym kupić słuchawki,których będę używał tylko w domu.Interesują mnie słuchawki raczej zamknięte,lecz jestem otwarty na propozycje.Słuchawki będą w dużej mierze używane do muzyki i do gier,więc gdyby były z mikrofonem to fajnie,lecz brak jego nie sprawi żadnego problemu,ponieważ mam osobny mikrofon(tylko dla wygody).Słuchawki muszą mieć zakończenie USB i tutaj nic nie chce zmieniać.Teraz główny problem,że słuchawki te muszą znajdować się w mediamarkecie,ewentualnie w saturnie,ponieważ aktualnie nie mam innej możliwości kupna.Kwota jaką chce przeznaczyć to 400zł nie więcej.

Z góry dziękuje za pomoc,pozdrawiam :)

• 0

#2 zajpowski

zajpowski
  • Gaduła

• 251 postów
  • Miejscowość:Częstochowa

Napisano 12 listopad 2014 - 08:58

zamów przez neta z przesylka do domu bo w media itp.sluchawki sa do d... niepdobne

Użytkownik zajpowski edytował ten post 12 listopad 2014 - 09:00

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Słuchawki do gier, 400zł, Słuchawki do muzyki, Słuchawki z mikrofonem, Chcę kupić słuchawki, Słuchawki do domu

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych