Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Rozszerzenie zasiegu Wi-fi neostrada fiber

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Bonesso

Bonesso
  • Bywalec

• 108 postów
  • Miejscowość:Okolice Krakowa

Napisano 12 listopad 2014 - 07:06

Witam

Potrzebuje pomocy mianowicie posiadam Neostradę fiber 80 mb, router sagemcom i jest w niej oczywiście wi-fi lecz leżąc w łóżku na drugim piętrze ( router na pierwszym w kuchni) nie zawsze łapie zasięg bądź też przerywa dlatego potrzebuje drugiego routera do zwiększenia zasięgu sieci, w miarę taniego oraz w miarę prostą instrukcje jak to wszystko połączyć ze sobą by działało.

Dziękuje i czekam na sugestię ;)

• 0

Procesor: i5-4670k 3.4; Cooler: Thermalright Macho 140 HR-02 BW;Karta: GigaByte GTX780GHz ed. 3GB DDR5 384bit; Płyta główna: Asrock Z87 Extreme4; Ram: Kingston Dual 16GB (4x4GB) 1600MHz HyperX DDR3; Zasilacz: OCZ ModXStream Pro 600W; Obudowa: SilentiumPC Gladius M40 Pure Black; Monitor  Eizo FS2333-BK Mysz Roccat Kone Pure Optical;

#2 cooger

cooger
  • Too old to die young.

• 8351 postów
  • 3DMark 06:666

Napisano 12 listopad 2014 - 07:24

Dobry i tani repeater to 8level WRP-300. Instrukcja jest czytelna, są też opisy w sieci. Kwestia tylko jak daleko aktualny router sięga. Możesz też użyć WRT-300 - ten ma anteny zewnętrzne.
  • 1

Ekspert działu: Routery i sprzęt sieciowy / Kącik retro komputerów/ Głośniki, słuchawki i urządzenia audio/ Pełne zestawienie Ekspertów

Zanim wyślesz mi PW z linkiem do Twojego postu zastanów się czy naprawdę go nie widziałem.

Za hajper777: "Nie jestem jakimś mega hejterem żeby jarać sie barwą dzwieku do 100% wydajności"

Poszukuję: Abit BH6, TH7, KG7; Asus: A7M. Masz niepotrzebny stary sprzęt komputerowy (min.13 lat)? Napisz PW.

#3 Bonesso

Bonesso
  • Autor tematu
  • Bywalec

• 108 postów
  • Miejscowość:Okolice Krakowa

Napisano 13 listopad 2014 - 08:55

aktualny router sięga do łóżka od strony żony zasięg czasami jest czasami przerywa a od mojej już jest całkowity brak więc sądzę, że nie potrzebuje jakiegoś nie wiadomo jakiego zwiększenia. Widzę, że ten 8level WRP-300 jest dość tani http://allegro.pl/re...4766180547.html, co do instrukcji to znajdę sobię. 

Dziękuje bardzo za pomoc.

• 0

Procesor: i5-4670k 3.4; Cooler: Thermalright Macho 140 HR-02 BW;Karta: GigaByte GTX780GHz ed. 3GB DDR5 384bit; Płyta główna: Asrock Z87 Extreme4; Ram: Kingston Dual 16GB (4x4GB) 1600MHz HyperX DDR3; Zasilacz: OCZ ModXStream Pro 600W; Obudowa: SilentiumPC Gladius M40 Pure Black; Monitor  Eizo FS2333-BK Mysz Roccat Kone Pure Optical;

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych