Skocz do zawartości

problem z AA hd 4870 512 Asus


Recommended Posts

mam duży problem a mianowicie moja karta graficzna hd 4870 często nie chce w grach wyświetlać AA a że czepiam się szczegółów to mnie męczy bo wiem że może być dużo lepiej reszta sprzętu spokojnie ogarnia resztę . Może ktoś ma taka sama kartę i nie ma tych problemów może jakoś inaczej ma ustawione catalysty bo ja już nie wiem co robię źle. proszę o pomoc !

 

teraz męcze sie aby odpalic AA w Mafi 2 tyle czekałem na tą gre a te kanty no szlag mnie trafi a max rodziałke mam 1280/1024 więc AA być musi!

Link to post
Share on other sites

a opcja adaptacyjny antyaliasing i reszte jak poustawiać bo mi juz cierpliwości brakuje a może umiejętności ;]

próbowałem i tak i tak i inaczej też jesli to cos da to nie jestem dziecko nawet wina postawiłem na czysto tylko karty stery i dzwięk i płytka i dalej du*a:/

Link to post
Share on other sites

Grzeczniej! Bo zabrzmiało dość imperatywnie/.../ Forum radzi, ale nic za ciebie nie zrobi. To jest idea. Mafia 2 ma generalnie kiepskie AA i przy 1080p AAx8 na HD5850 krawędzie są dalej poszarpane. Szczególnie razi sposób wykonania kół i owali które zdają się być wielokątami. Tego AA nie poprawi, tutaj przydałaby się teselacja. Mam nadzieję że to tylko defekt wersji demo, który być może został poprawiony w edycji sklepowej.

 

Pozostaje czekać do 27-mego...

Link to post
Share on other sites

jakie sterowniki jak to chodzi o większości gier a pozatym stery dziś wyszły 10.8 a Mafie to akurat mam orginała z pre orderu jak chcesz zrobie Ci fote i wrzuce bo już nie wiem co mam powiedziec:/ Pozatym popatrzcie na filmiki z youtube nieważne czy z dema czy full obraz wyglada grejt i nie ma ani poszarpanych krawedzi ani problemów z uruchomieniem AA dlatego zastanawiam sie czy to nie wina karty bo ustawienia to juz chyba wszystkie przerobiłem

Link to post
Share on other sites

Na benchmarowskim downloadzie nie ma. Trudno.

 

Zobacz tutaj:

 

http://pclab.pl/staryplik7729.html

 

Są to wersje angielskie, Patrz dobrze na jaki system ściągasz itd. Sprawdź na angielskich bez zbędnego szperania po sieci w poszukiwaniu PL. Jak będzie działało, ściagniesz gdzieś PL :co:

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...