Skocz do zawartości

GTS 450 Extreme OC - Watch Dogs bez lagów


Recommended Posts

Nie mam problemu z rozumieniem tego co piszesz. Czytając twoje wypowiedzi większość z nas zrozumiała, że twoja karta robi coś, co jest ciężkie do osiągnięcia dla o niebo nowszych i wydajniejszych konstrukcji.

???

Chyba jednak masz problem ze zrozumieniem tego co piszę. Ja napisałem, że moja karta pociągnie Watch Dogs bez przycięć. Wstawiłem nawet filmik, który to udowadnia. Ale nie wiem gdzie napisałem, że ta karta ciągnie tą grę na ultra lub innych mało możliwych ustawieniach? Ultra odnosi się do BF3. Mam specjalnie ściągać BF3 żeby to udowodnić? A liczbę fps (40-60) w BF3 uśredniłem, a możliwe spadki zaznaczyłem.

 

To tak jakbyś napisał, że sprzedajesz malucha który jest szybszy od Ferrari bez dodania, że Ferrari ciągnie za sobą 4 wagony węgla i jedzie na wstecznym.

Porównanie nie powiem skąd, bo wszystkie informacje są zawarte. No chyba, że ktoś mimo obejrzenia filmiku myślał, że Watch Dogs grałem na ultra to współczuję wzroku.

Edytowane przez Ardisek
Link to post
Share on other sites

 

 

No chyba, że ktoś mimo obejrzenia filmiku myślał, że Watch Dogs grałem na ultra to współczuję wzroku.
 

 

A co jeśli potencjalny nabywca tak właśnie pomyślał bo jest powiedzmy gorzej zorientowany lub ma właśnie słabszy wzrok? A co jeśli Twój opis i Twoje nieco mętne uzasadnienia bądź celowe pomijanie niektórych faktów/informacji może kogoś takiego zwyczajnie wprowadzić w błąd? 

 

Rozumiem że chcesz sprzedać kartę i dobrze ją zareklamować ale musisz wiedzieć że na naszym forum obowiązują pewne zasady a jedną z nich jest to aby nie wprowadzać nikogo w błąd i aby sprzedawany produkt posiadał rzetelny i rzeczowo opis. Jeżeli kilka userów zwraca Ci uwagę i sugeruje że Twój opis jest niekonieczne kompletny lub zawiera mylące bądź zwyczajnie nieprawdziwe informację to chyba jednak jest coś na rzeczy nie uważasz? Myślę że dużo łatwiej byłoby napisać że sprzedajesz taką i taką kartę bez jakiś filmików czy innych zbędnych informacji. Jeśli ktoś będzie naprawdę zainteresowany kupnem to sam sobie sprawdzi co to karta potrafi a co nie. 

 

Jeśli będziesz szedł w zaparte i dalej mydlił oczy to uwierz mi że za chwilę admini tego działu mogą Twój temat skutecznie zlikwidować. Przemyśl to. 

Link to post
Share on other sites

Wskaż mi choć jedną nieprawdziwą lub mylącą informację o karcie.

 

Celowe pomijanie? No niestety myślałem, że każdy będzie wiedział, że karta nie ma szans na ultra dlatego nie zaznaczałem, że filmik nie jest z gry na ultra. Skoro aż tak was to razi to dlaczego nie doczepiacie się, że nie napisałem np przepustowości pamięci karty, szerokości interfejsu pamięci? Przecież są zasady gdzie produkt musi posiadać rzetelny i rzeczowy opis. Odpowiesz, że każdy może to sprawdzić? No to testy karty też każdy może sprawdzić i nie będzie miał wątpliwości, że nie gram na ultra.

Jeżeli kilka userów zwraca Ci uwagę i sugeruje że Twój opis jest niekonieczne kompletny lub zawiera mylące bądź zwyczajnie nieprawdziwe informację to chyba jednak jest coś na rzeczy nie uważasz?

Jak do tej pory to widzę wciskanie na siłę, że choćby nie wiem co to nie jestem wstanie grać płynnie w Watch Dogs.

 

Ponawiam: Wskaż mi choć jedną nieprawdziwą lub mylącą informację o karcie.

Link to post
Share on other sites

Spójrz na tytuł Twojego tematu - "Watch Dogs bez lagów" - bzdura, kłamstwo, brak szczegółowego uzasadnienia - kupię tą kartę bo tytuł mnie zachęca, załączę sobie Watch Dogs na ustawieniach Ultra bo takie mnie interesują i co? Gra będzie lagowała na całego. Czyli jednak laguje. A więc kłamstwo albo prowokacyjny tytuł z nieprawdą w tle. I gó**o mnie interesują mody do gry czy inne tricki żeby polepszyć płynność gry. Mam oryginał i nie chcę nic modować, nie znam się na tym. Gra ma nie lagować a laguje. Tyle w temacie.  

 

Filmik. Co na nim jest w zasadzie? To jest filmik w Watch Dogs z modem a nie oryginalny Watch Dogs. Zasadnicza różnica. Mod może wiele zmieniać w grze, tak że będzie znacząco różnić się od oryginału. Nie każdy chce modować gry, nie każdy musi się na tym znać. Wprowadzanie w błąd. Gdzie jest informacja o ilości FPS na ekranie z grą? Nie mogę ocenić jaka jest faktyczna płynność - brak wartości klatek, brak wiarygodnej informacji. Nierzetelność. Gdzie są pokazane ustawienia graficzne na jakich grałeś podczas kręcenia tego filmiku? Brak. Gdzie jest pokazana ustawiona rozdzielczość z jakiej korzystasz? Mogłeś ustawić na dużo niższą niż FullHD na potrzebę reklamy. Zagrałeś kilka minut i dajesz screen z MSI AB z wartością temperatury. Daj tego screena po godzinie albo kilku grania w Watch Dogs - ciekawe czy będzie tak chłodo... 

 

Temat zgłoszony do oceny adminów...

Link to post
Share on other sites

Oczywiście nie każdy chce grać z modem, ale na filmie JEST informacja o tym, że gram z modem. Jeśli komuś to nie odpowiada to ktoś kogoś do czegoś zmusza?

Filmik. Co na nim jest w zasadzie? To jest filmik w Watch Dogs z modem a nie oryginalny Watch Dogs. Zasadnicza różnica. Mod może wiele zmieniać w grze, tak że będzie znacząco różnić się od oryginału. Nie każdy chce modować gry, nie każdy musi się na tym znać. Wprowadzanie w błąd. Gdzie jest informacja o ilości FPS na ekranie z grą? Nie mogę ocenić jaka jest faktyczna płynność - brak wartości klatek, brak wiarygodnej informacji. Nierzetelność.

Żartujesz? To jak kupujesz samochód przerobiony na gaz to dla ciebie zmienia się od razu marka samochodu i wolniej jeździ? Śmiech na sali, Watch Dogs nadal pozostaje Watch Dogs. Każdy zainteresowany wpisze sobie The Worse Mod i będzie wiedział co on robi. Żadnego wprowadzenia w błąd tu nie widzę.

Jeśli oceniasz grę po liczbie, zamiast po rzeczywistej płynności to gratuluję rozumu. Film robiłem dla kogoś innego wcześniej niż powstał temat (sprawdź datę). Ale mimo wszystko go wstawiłem. Większość ofert nie ma połowy opisu jak ja, a co dopiero film, a Ty doczepiasz się, że za mało haha. Jeśli ktoś byłby naprawdę zainteresowany to co problem napisać z prośbą o film z pokazaną rozdzielczością, fps itp? Nie chce się? Nie mój problem.

 

Reszty nie komentuję, bo i tak zamienisz wszystko w nieprawdę.

 

Również zgłosiłem do moderatora.

Link to post
Share on other sites

JAk ktoś potrzebuje pokazania jak gra chodzi na gts450 bez żadnych modów to tutaj gameplay mojego autorstwa, wszystko znajduje się w opisie filmiku: https://www.youtube.com/watch?v=06Pz0dOXrys&list=UUhy4DKw0UMocTo95QypcqTQ  Gra jest w pełni płynna w rozdzielczości 1920x1080, bez żadnych modów na grafikę czy coś. Proszę zwrócić uwagę że mimo mojego OC moja karta jest niżej taktowana. 

Link to post
Share on other sites

Przycinki to się może zdarzały, ale na samym początku. Potem nvidia wypuściła stery pod watch dogs i właściwie to załatwiło sprawę przynajmniej u mnie. Dodatkowo to nie była wina samego sprzętu a silnika gry który w dosyć niespodziewany sposób odmawiał współpracy nawet na najmocniejszych sprzętach. Ja mogę powiedzieć że gra była u mnie w pełni grywalna na gts450+i5 2400 w rozdzielczości 1920x1080 przy ustawieniach graficznych medium. 

 

Zatem to jest takie czepianie się szczegółów. GTS450 jest wstanie uciągnąć grę Watchdogs w rozdzielczości FHD na medium i przy odpowiednich pozostałych podzespołach (proc+ram) gra jest komfortowa. Mówię gra bez żadnych modów. 

Edytowane przez marcinowozniako
Link to post
Share on other sites

 

 

Jeden zupełnie wystarcza więc drugi uszkodzony nie powinien obniżać wartości.

 

Jeśli uważasz, że uszkodzony i niesprawny wentylator nie obniża wartości to jesteś w tym momencie równie zabawny jak WD bez przycięć na tej karcie. WD to gra tragicznie zoptymalizowana, która u mnie ( i nie tylko u mnie), na 780-tce i 4770K, tnie jak szalona, niezależnie czy ustawi się low czy ultra.


 

 

Potem nvidia wypuściła stery pod watch dogs

 

Owszem. Nie zmieniły dosłownie nic. Nadal jest stałe 60 kl/s i nadal co kilkanaście sekund jest srogie przycięcie. Niezależnie od tego, co dzieje się na ekranie. 

Link to post
Share on other sites

To masz pecha. U mnie gra w rozdzielczości FHD jest płynna i nie mam tych lagów o których wspominasz wyżej video oraz wiele innych na udowodnienie tego o czym mówię. Co Ciekawe te ścinki również były u mnie ale w innych rozdzielczościach. Testowałem ich wiele i w rozdziałce FHD było ok natomiast gdy rozdzielczość zmieniałem te ścinki zaczynały się pojawiać. Mówię tutaj już nie wina samego sprzętu co udowadniasz swoim postem ale wina samego silnika gry. Nie wiem czy pisaliście o tym na swoim portalu przy teście tej gry ale wasza konkurencja o tym wspomniała i tutaj to już naprawdę bardzo losowe rzeczy decydują o samej płynności gry i tych lagach. 

Edytowane przez marcinowozniako
Link to post
Share on other sites

 

 

jakim cudem jest tyle filmów na yt z WD gdzie nie ma żadnych przycięć?

 

Na YT jest również dużo filmów o kosmitach i Yeti.

 

 

 

Napisałem, że NIE POWINIEN obniżać wartości.

 

No jasne. Brak sprawnego wentyla czyni z tej karty prawdziwy rarytas i rzadkość. Powinien wręcz zwiększać jej wartość.

 

 

 

Zabawny jesteś

 

Nie chcesz się przekonać jak bardzo. 

Link to post
Share on other sites
JAk ktoś potrzebuje pokazania jak gra chodzi na gts450 bez żadnych modów to tutaj gameplay mojego autorstwa, wszystko znajduje się w opisie filmiku: https://www.youtube....UMocTo95QypcqTQ Gra jest w pełni płynna w rozdzielczości 1920x1080, bez żadnych modów na grafikę czy coś. Proszę zwrócić uwagę że mimo mojego OC moja karta jest niżej taktowana. 

 

 

Kolego nie o tym tutaj rozmawiamy. Nikt nie twierdzi o tym że Watch Dogs jest niegrywalny na GTS 450. Poza tym bez obrazy ale na Twoim filmiku również nie ma faktycznej liczby klatek...

 

Odnośnie autora => Jesteś bardziej cyniczny niż inteligenty. Owszem oceniam płynność gier na podstawie liczby klatek tak jak zdecydowana większość fachowców na tym forum. Oni też są niespełna rozumu idąc Twoim tokiem rozumowania? Powtarzam po raz kolejny że twoje tłumaczenia są mętne i trudno Cię uznać za wiarygodną i zaufaną osobę kiedy nie potrafisz się odnieść do konkretnych zarzutów. 

 

 

 

Ale jak to? Przecież mamusia kupiła im komputer za 5k i cały czas im przycina? To niemożliwe żebyś Ty mógł grać płynnie haha

 

Tylko mnie to utwierdza w przekonaniu że ten temat powinien wylądować w koszu. Ignorantom dziękujemy.  

 

Czytasz uważnie? Napisałem, że NIE POWINIEN obniżać wartości.

Skoro u ciebie na 780 tnie jak szalona to jakim cudem jest tyle filmów na yt z WD gdzie nie ma żadnych przycięć? Wszyscy chcieli zrobić ci psikusa i przerobili filmy? Zabawny jesteś  :)

 

Nadal nie rozumiesz że większość tego rodzaju filmików jest nic nie warta i nie ma nic wspólnego z prawdą...??? Masz możliwość zweryfikowania autentyczności i wiarygodności tych pseudofilmików??? Filmik z YETI i UFO też uznasz za prawdziwy??? Zastanów się...

Edytowane przez Warren1987
Link to post
Share on other sites

smiać się chce jak sie czyta wypowiedzi co niektórych.

 

przecież to normalne ze na takim chlamie jak gts450 WD plynnie nie bedzie chodził.

 

Skoro Nowaj'owi nie działa płynnie to jak Wam może na czymś tak przestarzałym jak gts450

Edytowane przez psychics
Link to post
Share on other sites

 

 

Kolego nie o tym tutaj rozmawiamy. Nikt nie twierdzi o tym że Watch Dogs jest niegrywalny na GTS 450. Poza tym bez obrazy ale na Twoim filmiku również nie ma faktycznej liczby klatek...

 

Otóż to. Bardzo ciężko jednoznacznie stwierdzić o co wam chodzi. Był zarzut że nie ma FPS, był zarzut, że gra jest modyfikowana i po wyjęciu z pudełka nie chodziłaby płynnie. Udowodniłem że jest inaczej. Zdaje sobie sprawę z tego że nie ma fps pokazanych na tym filmiku jednak musisz mi uwierzyć na słowo tak jak uwierzyłeś że gameplay był nagrywany na takim a nie innym sprzęcie. Na upartego skoro twierdzisz że tych fpsów nie będzie 30 na ustawieniach medium mogę grę zainstalować raz jeszcze tym razem będą fps będzie taktowanie grafiki wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy, z tym że potrzebuje czasu na zrealizowanie takiego materiału. 

 

 

 

Owszem oceniam płynność gier na podstawie liczby klatek tak jak zdecydowana większość fachowców na tym forum.

 

A to może być bardzo mylne. Są gry w których tylko stałe  60 fps będzie prawdziwą płynnością a wszystko poniżej to już będą ścinki oraz niepłynna animacja. 

Link to post
Share on other sites

Nikt nie twierdzi ze wd jest niegrywalny na gts450? Udajesz slepego czy naprawde nie widziales poprzednich postow? Odpowiadam konkretnie na kazde pytanie. Wskaz choc jedno gdzie bylo inaczej oprocz sytuacji w ktorej napisalem ze reszty nie skomentuje. I tutaj zaczyna sie wasze okrezne odpowiadanie jak np nowaja o kosmitach na yt..

Nowaj przyszedles tu postraszyc? "Nie chcesz się przekonać jak bardzo."

Link to post
Share on other sites

 

 

Otóż to. Bardzo ciężko jednoznacznie stwierdzić o co wam chodzi. Był zarzut że nie ma FPS, był zarzut, że gra jest modyfikowana i po wyjęciu z pudełka nie chodziłaby płynnie. Udowodniłem że jest inaczej. Zdaje sobie sprawę z tego że nie ma fps pokazanych na tym filmiku jednak musisz mi uwierzyć na słowo tak jak uwierzyłeś że gameplay był nagrywany na takim a nie innym sprzęcie. Na upartego skoro twierdzisz że tych fpsów nie będzie 30 na ustawieniach medium mogę grę zainstalować raz jeszcze tym razem będą fps będzie taktowanie grafiki wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy, z tym że potrzebuje czasu na zrealizowanie takiego materiału. 
 

 

Nie rozmawiamy o płynności WD na ustawieniach takich czy siakich - nie musisz mi nic udowadniać - nie o to tutaj chodzi. Problemem jest sposób w jaki gościu reklamuje - opisuje sprzedawaną przez siebie kartę który może wprowadzać ewentualnego nabywcę w błąd - herezji takich rzeczy tutaj nie tolerujemy.

 

 

 

A to może być bardzo mylne. Są gry w których tylko stałe  60 fps będzie prawdziwą płynnością a wszystko poniżej to już będą ścinki oraz niepłynna animacja. 
 

 

Nie rozumiem? Co może być mylne? Liczba klatek jest konkretną wartością w ocenie płynności gry - na jej podstawie ocenia się płynność. I tyle. 

Link to post
Share on other sites

 

 

herezji takich rzeczy tutaj nie tolerujemy.

 

 

W sumie masz racje. Tutaj nie tolerujecie pewnych zachowań w przypływie werwy bądź czegoś zupełnie innego. Wiele tutaj widziałem szemranych ofert które były bez reakcji. ;)

 

 

 

Nie rozumiem? Co może być mylne? Liczba klatek jest konkretną wartością w ocenie płynności gry - na jej podstawie ocenia się płynność. I tyle. 
 

 

Zgadza się jest konkretną wartością w liczbie klatek na sekunde które teoretycznie powinny mówić o płynności rozgrywki. Niech moderator Nowaj zrobi test benchmark który zmierzy mu fps podczas jego rozgrywki. Poda je tutaj ciekawe czy na podstawie takiego wykresu ocenisz czy gra jest płynna czy też nie. Wiemy bowiem że co chwile są mikrościnki u niego które uniemożliwiają grę komfortową. 

Link to post
Share on other sites
 

Nikt nie twierdzi ze wd jest niegrywalny na gts450? Udajesz slepego czy naprawde nie widziales poprzednich postow? Odpowiadam konkretnie na kazde pytanie. Wskaz choc jedno gdzie bylo inaczej oprocz sytuacji w ktorej napisalem ze reszty nie skomentuje. I tutaj zaczyna sie wasze okrezne odpowiadanie jak np nowaja o kosmitach na yt..
Nowaj przyszedles tu postraszyc? "Nie chcesz się przekonać jak bardzo."

 

Napisałem gdzieś że jest W OGÓLE niegrywalny? Nie wydaje mi się co nie zmienia faktu że na GTS 450 na ustawieniach wyskich - ultra jest niegrywalny. Dla wielu brak 60 klatek to brak grywalności i maja prawo tak twierdzić... Chyba że ty wiesz lepiej co jest grywalne a co nie...

 

Na każde? Chyba nie. Pierwsza kwestia dlaczego zamieściłeś tak prowokacyjny i wprowadzający w błąd tytuł kole Cię w oczy? Serio myślałeś że znajdziesz jeleni którzy uwierzą w moc Twojego GTSa? Naprawdę masz nas za idiotów czy tylko udajesz że nie wiesz o co chodzi? 

Link to post
Share on other sites
Problemem jest sposób w jaki gościu reklamuje - opisuje sprzedawaną przez siebie kartę który może wprowadzać ewentualnego nabywcę w błąd

 

Tak to też jest zarzut twój w stronę sprzedawcy. Ciężko w sumie się dziwić dlaczego go użyłeś, bowiem w tej chwili producenci kart czy gier wymuszają wręcz bardzo często na użytkowniku stwierdzenie że jeżeli ktoś mówi że jakaś gra działa płynnie to oczywiście ma na myśli rozdzielczość FHD(1920x1080, jak nie wyższą) oraz ustawienia ultra ze wszystkimi polepszeczami. Oraz takie rozumienie jest błędne bo grać można płynnie w grę w 800x600 jak ktoś tu powiedział i to również będzie płynna gra i nikt tutaj się nie mija z prawdą. To że może potencjanie wprowadzić błąd jest dla was oczywiste gdyż według was każdy użytkownik tego forum musi grać w każdą grę na najwyższych detalach w najwyższej rozdzielczości, jeżeli nie jest to rozgrywka płynna wtedy sprzedawca to oszust, Ot takie właśnie się czepianie oraz różne rozumienie tego samego tekstu.

 

Twoje powyższe wpisy tylko udowadniają słuszność mych słów, nie jest to złe co mówisz, w końcu ktoś musi napędzać rynek oraz sprzedaż nowych podzespołów. Ale nie możesz w taki sposób narzucać innym swojego zdania tym bardziej że samemu nie jesteś zainteresowany kupnem tejże grafiki. Ktoś kupi taką grafikę będzie grał sobie w gry na najniższych detalach i będzie z niej zadowolony. To co Ty robisz to jest zwykła nadgorliwość. 

Edytowane przez marcinowozniako
Link to post
Share on other sites

Nie wiem jakim cudem wy możecie płynnie grać na średnich ustawieniach w Watch Dogs na GTS 450 (o ile ten filmik to nie fake)... U mnie na HD 6850 i i5 2310 w full HD na średnich ustawieniach było 30-40 klatek, a to nie jest wystarczająca płynność, żeby komfortowo pograć. Dopiero na niskich ustawieniach mogłem sobie wygodnie pograć przy 50-60 klatkach. Tyle, że HD 6850 jest sporo wydajniejszy od GTS 450.

Link to post
Share on other sites

Male masz pojecie. Odpal bf4 w 30fps i FSX w 30fps.

Jak to nie rozmawiamy o plynnosci wd? Wlasnie o to sie wciaz wyklocasz. Ale jak widac sam nie wiesz o czym piszesz.

 

O tym o czym mam pojęcie a nie, nie będzie decydował ignorant który żeby sprzedać kartę posługuje się jakąś nędzną prowokacją której nawet nie potrafi uzasadnić... 

W tytule jest wyraznie - wd bez lagow. Na filmie rowniez widac wyraznie brak lagow. Jesli ktos do tematu dopowiada sobie od razu ze ultra to jak wielkim idiota musi byc.

 

 

Ale nie zamieściłeś stosownej informacji o ustawieniach czyli liczysz że na idiotę trafisz który właśnie tak będzie myślał...poza tym po raz drugi ci tłukę że ten filmik nie stanowi żadnej wartości merytorycznej przy ocenie płynności czy występowania lagów. Innymi słowy - liczysz że na idiotę trafisz... Powodzenia z takim podejściem. 

Link to post
Share on other sites

Akurat mam hd6850 i wzrost klatek w wd to 5-8fps co udowadnia ze blokuje mnie ram, bo w innych grach wzrost ciut wiekszy. Wiec nie jest tyle wydajniejszy ile mowisz. Nie sugerujcie sie tylko testami, bo tam zawsze troche mijaja sie z prawda.

Ale nie zamieściłeś stosownej informacji o ustawieniach czyli liczysz że na idiotę trafisz który właśnie tak będzie myślał...poza tym po raz drugi ci tłukę że ten filmik nie stanowi żadnej wartości merytorycznej przy ocenie płynności czy występowania lagów. Innymi słowy - liczysz że na idiotę trafisz... Powodzenia z takim podejściem. 

Każdy kto jest zainteresowany grą potrafi odróżnić ustawienia ultra od niskich. Gdybym szukał idioty to wystawiłbym na allegro, a nie tutaj na forum. Co mnie to interesuje, że dla ciebie ten filmik jest bezwartościowy przy ocenie płynności? Zrozum, że co dla ciebie jest bezwartościowe, mądrzejszy wykorzysta do oceny płynności.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...