Skocz do zawartości

Lenovo Y510P - Core i7 / 8 GB / GT 755M


Recommended Posts

Witam.

Mam do sprzedania laptopa firmy Lenovo, model to Y510P. Jest to bardzo dobry sprzęt zarówno do multimediów, jak i do gier. Kupowany był w maju z 2 letnią gwarancją. Nie miałem z nim nigdy żadnych problemów, działał pod systemami Windows 7 i Windows 8.1. Temperatury wynoszą od 38-80 w trakcie grania (procesor, karta graficzna osiąga wyniki niższe, do 70) i dysk który odpoczywa w temperaturze 30-37 stopni. Bateria laptopa to 6-komorowa, typu Li-Ion, o pojemności 5600 mAh. Obecne zużycie baterii podane przez program HWMonitor to 3 %. Podczas codziennego używania laptop potrafi działać nawet ponad 5 godzin tj, podczas przeglądania internetu z jakimś filmikiem. Matryca obsługuje rozdzielczość 1366 x 768 px, jest odblaskowa. Dokładniejsze parametry:

 

Procesor: Intel Core i7 4700MQ @ 2.4 - 3.4 GHz (4 rdzenie/8 wątków)

Pamięć RAM: 8 GB @ 1600 MHz (2 sloty zajęte z 2)

Karta graficzna: Nvidia GeForce GT 755M @ 2 GB GDDR5 128-bit

Dysk twardy: SSHD 1 TB HDD & 8 GB SSD

 

Zawiasy w laptopie działają znakomicie. Głośniki to firmowe JBL. W mojej ocenie laptop jest w stanie celującym, co prezentują zdjęcia poniżej. Jedyne co widać gołym okiem to odciski palców na klapie, co jest niestety "właściwością" tego modelu. W zestawie jak wiadomo: zasilacz, oryginalne pudełko, instrukcje (nawet nieotwierane) i płyta ze sterownikami do Windows 8 x32 i x64 od Lenovo.

 

Jeżeli są jakieś pytania, proszę śmiało je zadawać. Najlepiej na wiadomości prywatnej tutaj, bądź na adres email: [email protected]. Jeżeli ktoś by się szybko zdecydował, proszę o cierpliwość, gdyż jestem w trakcie przenoszenia danych z laptopa.

 

Cena jaka by mnie interesowała to 2400 zł, ewentualnie możemy się jeszcze jakoś dogadać.

 

Tutaj link do zdjęć: http://tufotki.pl/iNI3V <- Kartka z nickiem znajduje się na ostatnim zdjęciu.

Edytowane przez viper277
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...