Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Pomoc w kwestii zakupu nowego urządzenia do gier

Xbox one Pc panasonic konsola

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
56 odpowiedzi w tym temacie

#41 -Tommy-

-Tommy-
  • ( . )( . )

• 5445 postów
  • Miejscowość:Internety

Napisano 08 listopad 2014 - 19:22

Zgadzam się ze w cenie ~1500zł niebardzo jest pole do popisu dla PC i konsola jest wyborem dobrym, pod względem czystej wydajności PS4 lepszym

pierwsze fakty

:)

Brawo !

• 0

#42 happysc

happysc
  • Zapaleniec

• 1316 postów
  • 3DMark 06:15224

Napisano 08 listopad 2014 - 19:23

Dziwaku: skalowanie 900p do 1080p i nie widać żadnej różnicy względem np. PS4, sam grałem w AC4 black flag na ultra na PC i grałem na XOne i na XOne brak spadków animacji i do tego ładniejsza grafika... Opuść to forum i daj normalnym ludziom doradzać jak trzeba, bo Ty jesteś zawistny że nie stać Cię na gry na konsole więc masz PC i ściągasz piraty dlatego właśnie krytykujesz konsole które są do grania a PC głównie do pracy i do gier RTS :)
  • 0
Było: Acer 5920G, Lenovo y550, Lenovo y580, Clevo W350STQ, Atari 2600, Snes, PSone, Xbox, X360 Premium, X360 slim, Xbox One
Jest: Asus GL502VM(GTX1060) + Xbox One S + Snes mini + iPhone 7 32GB

#43 JCown

JCown
  • Dyskutant

• 165 postów

Napisano 08 listopad 2014 - 19:24

hehe niemożliwy smyk z ciebie :D cały czas zezłoszczony młodzieniec wyzywa

W PS4 zastosowano pamięć typu GDDR5. W tej architekturze pamięć RAM współdzielona jest przez CPU i GPU stąd PS4 jest nieco mocniejszą konsolą.

• 0

#44 -Tommy-

-Tommy-
  • ( . )( . )

• 5445 postów

Napisano 08 listopad 2014 - 19:27

Brawo !

idać tym tropem to poand 2x mocniejszy Xbox powinien wygrać generację a nie Ps2 10 lat temu...a miał te same gry praktycznie...

młodzieniec...  :rotfl:

• 0

#45 rrwwjunior

rrwwjunior
  • Entuzjasta

• 617 postów
  • Miejscowość:niemcy

Napisano 08 listopad 2014 - 19:30

Super że mocniejsze bo GDDR5 i CPU GPU itp to czemu 30fps a nie 60 jak w xone która jest " słabsza" jak to nazwałeś bo ps4 ma czystą lepszą wydajność obie są dobrymi konsolami tylko że to zależy jak pisałem od optymalizacji

Użytkownik rrwwjunior edytował ten post 08 listopad 2014 - 19:35

• 0

#46 -Tommy-

-Tommy-
  • ( . )( . )

• 5445 postów

Napisano 08 listopad 2014 - 19:31

i gier

dlatego mam obydwie

tu mam infamous i killzone oraz drive club

a tu halo, forze, KillerInstinc

proste

• 0

#47 JCown

JCown
  • Dyskutant

• 165 postów

Napisano 08 listopad 2014 - 19:32

jasne, optymalizacja zawsze będzie kluczowa ale na to my - konsumenci wielkiego wpływu nie mamy, dlatego piractwo ma również swoje plusy, coraz więcej osób "testuje" gre przed zakupem i jeżeli gra była niegrywalna (jak było z watch dogs) to zwyczajnie gry nie kupowano, jak gra będzie dobra to wyniki sprzedaży będą dobre, mimo ze każdy może ja ukraść z torrentów..

zobaczymy co z tego wyniknie, UBI oficjalnie przeprosilo za watch dogs

• 0

#48 -Tommy-

-Tommy-
  • ( . )( . )

• 5445 postów

Napisano 08 listopad 2014 - 19:33

UBI oficjalnie przeprosilo za watch dogs

dlatego z przymrużeniem oka traktuje to co pisza twórcy przed premierą 

• 0

#49 JCown

JCown
  • Dyskutant

• 165 postów

Napisano 08 listopad 2014 - 19:37

przecież kupując konsolę jeżeli nie mamy swoich faworytów to jedyne czym możemy sie sugerować to ich potencjałem czyli wydajnością "na papierze", z optymalizacją bywa różnie, raz jedni są pokrzywdzeni a raz drudzy :P

i widzisz, gdybyś ograniczył swoje emocje i nie wyzywał to zrozumielibyśmy się i doszli do porozumienia znacznie szybciej. ja nie jestem żadnym fanboyem, swoje preferencje zostawiam dla siebie, na forum pisze zawsze obiektywnie

a ja dlatego nie będę jakoś miał wyrzutów sumienia jak przed zakupem zerknę czy gra na odpowiednim sprzęcie jest grywalna (z technicznego punktu widzenia)

• 0

#50 -Tommy-

-Tommy-
  • ( . )( . )

• 5445 postów

Napisano 08 listopad 2014 - 19:37

ale m cłay czas o to chodziło od początku... prześleź temat raz jeszcze

Moje podsumowanie

za 7Koła autorze kup Kompa do gier i konsolę która bardziej Ci pasuje Ex-ami

tak jak pisałem na poczatku

i wszytsko w temacie

• 0

#51 rrwwjunior

rrwwjunior
  • Entuzjasta

• 617 postów
  • Miejscowość:niemcy

Napisano 08 listopad 2014 - 19:42

Tommy był spokojny to tylko literki na ekranie ^^
Gdybym nie wspomniał o optymalizacjach to by chaosu w temacie nie było wszystko zależy od tego jak jest zrobiona gra.
Zobacz kingdom under fire chyba najlepsza optymalizacja jaka jest
Nowa część to już super 100% http://www.gry-onlin...16.asp?ID=22679ma ruszyć na 8 letnim pc i na nowej generacji konsol i to się nazywa optymalizacja gier

Użytkownik rrwwjunior edytował ten post 08 listopad 2014 - 19:46

• 0

#52 Kamiiru

Kamiiru
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 17 postów

Napisano 08 listopad 2014 - 20:11

To ja może teraz włączę się do tematu i podsumuję moje przemyślenia a są one następujące. Po przeczytaniu tych wszystkich postów dochodzę do wniosku że lepiej dla mnie będzie zakupić konsolę którą będzie XBOX(po prostu wolę i kropka). Dlatego prosiłbym o doradzenie gdzie najlepiej zakupić owy sprzęt najlepiej goły(bez bundla) żeby nie przepłacić. Dodatkowo prosiłbym o doradzenie w sprawie TV ponieważ obecnie nie posiadam. Z tego co zrozumiałem to najważniejsze to czym większy i jak najmniejszy Input Lag. A resztę pieniążków przeznaczę na gry,xbox live itp. Czy warto wstrzymać się z zakupem do świąt ewentualnie czekać do nowego roku :) ?

Zastanawiam się nad tym modelem:

TOSHIBA 55L7453DG

Użytkownik Kamiiru edytował ten post 08 listopad 2014 - 20:22

• 0

#53 happysc

happysc
  • Zapaleniec

• 1316 postów
  • 3DMark 06:15224

Napisano 08 listopad 2014 - 20:38

Poczekaj do grudnia, jeśli Cię interesują gry z serii Assassin's Creed to od połowy listopada będzie dostępny specjalny zestaw z black flag i unity za 1699zł.
  • 0
Było: Acer 5920G, Lenovo y550, Lenovo y580, Clevo W350STQ, Atari 2600, Snes, PSone, Xbox, X360 Premium, X360 slim, Xbox One
Jest: Asus GL502VM(GTX1060) + Xbox One S + Snes mini + iPhone 7 32GB

#54 Kamiiru

Kamiiru
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 17 postów

Napisano 08 listopad 2014 - 21:15

1699 za konsolę i dwie gry niezła cena, gdzie za tę cenę będzie można nabyć ten zestaw? Może istnieje jakiś internetowy sklep który przoduje jeśli chodzi o najniższe ceny gier,konsol i osprzętu?

• 0

#55 BIGPUN

BIGPUN
  • won't back down

• 2058 postów
  • 3DMark 06:37063

Napisano 08 listopad 2014 - 21:22

Napisz jakiego typu gry lubisz, czy singlowe czy online. To zobaczymy. Niektóre bundle nie są złe (jeśli w cenie konsoli dostajesz gry).
No chyba że szukasz na allegro golaska za 1300zeta i do tego no tanio używane: Ryse, Forza5 czy Black Flag. Skoro nie grałeś od dłuższego czasu to moźesz się także zainteresować EA Access. Za 15zł miesięcznie maszdostęp do kilku gier tj: BF4, Fifa14, NBA czy Need4speed. Po przejściu np. po 3 miesiącach rezygnujesz z subskrybcji.
Z nowych premier napewno warto sprawdzić Halo Collectrion i Forza Horizon2, GTA oraz Unity. Jeśli lubisz się bać to zdecydowanie Alien Isolation.
  • 0

Mr. Nobody

#56 Kamiiru

Kamiiru
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 17 postów

Napisano 08 listopad 2014 - 21:43

Kiedyś gdy miałem z racji wieku i braku poważniejszych obowiązku więcej czasu na moje Hobby grywałem głównie w gry AAA. Lubiłem i myślę że nadal lubię bardzo rozgrywkę z żywym przeciwnikiem(Miało się kiedyś skill'a w CS'a 1.6, ET) choć nie stronię od ciekawych singli jeśli chodzi zaś o samochodówki to dawno w nic nie grywałem przez zbyt arcade'owe podejście producentów. Na PC bardzo lubiłem MMO i RPG. Obecnie jeśli nabędę konsolę i TV to pewnie zdecyduję się w pierwszej kolejności na takie tytuły jak: AC, GTA V, LoF,BF,CoD,Ryse,D3,Destiny,FC,TR

Użytkownik Kamiiru edytował ten post 08 listopad 2014 - 22:01

• 0

#57 Antiax

Antiax
  • Nałogowiec

• 1635 postów

Napisano 08 listopad 2014 - 23:01

Gdybym był na Twoim miejscu i dysponowałbym taką kwotą jak Ty to jednak zdecydowałbym się na zakup PC + konsola.

Jest to najbardziej zrównoważone połączenie - ograniczanie się do jednej platformy nigdy nie było i nie będzie trafionym pomysłem. 

Jak pisałeś sam lubisz grać w RPG, MMO czy FPS'y, a sprzętu lepszego od PC do tego typu gier nie ma.

Poza tym w dzisiejszych czasach złożenie komputera osobistego, który radziłby sobie w tytułach multiplatformowych lepiej od konsol nie jest ani trudne ani finansowo obciążające.

Xbox One to dobry wybór, bo znając Phila Spencera i jego dotychczasowe poczynania można być pewnym, że XOne nie będzię cierpiał z powodu braku dobrych tytułów ekskluzywnych.

Kontynuując, jeżeli wszystkie zapowiedzi Phila okażą się nie tylko PR-ową gadaniną to można spać spokojnie. 

Użytkownik Antiax edytował ten post 08 listopad 2014 - 23:11

• 1

Podsumowanie E3 2014 - KLIKNIJ

Podsumowanie E3 2014 z Wiedźminem w roli głównej - KLIKNIJ

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Xbox one, Pc, panasonic, konsola

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych