Skocz do zawartości

Pomoc w kwestii zakupu nowego urządzenia do gier


Recommended Posts

Tommy był spokojny to tylko literki na ekranie ^^

Gdybym nie wspomniał o optymalizacjach to by chaosu w temacie nie było wszystko zależy od tego jak jest zrobiona gra.

Zobacz kingdom under fire chyba najlepsza optymalizacja jaka jest

Nowa część to już super 100% http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=22679ma ruszyć na 8 letnim pc i na nowej generacji konsol i to się nazywa optymalizacja gier

Edytowane przez rrwwjunior
Link to post
Share on other sites

To ja może teraz włączę się do tematu i podsumuję moje przemyślenia a są one następujące. Po przeczytaniu tych wszystkich postów dochodzę do wniosku że lepiej dla mnie będzie zakupić konsolę którą będzie XBOX(po prostu wolę i kropka). Dlatego prosiłbym o doradzenie gdzie najlepiej zakupić owy sprzęt najlepiej goły(bez bundla) żeby nie przepłacić. Dodatkowo prosiłbym o doradzenie w sprawie TV ponieważ obecnie nie posiadam. Z tego co zrozumiałem to najważniejsze to czym większy i jak najmniejszy Input Lag. A resztę pieniążków przeznaczę na gry,xbox live itp. Czy warto wstrzymać się z zakupem do świąt ewentualnie czekać do nowego roku :) ?

 

Zastanawiam się nad tym modelem:

TOSHIBA 55L7453DG Edytowane przez Kamiiru
Link to post
Share on other sites

Napisz jakiego typu gry lubisz, czy singlowe czy online. To zobaczymy. Niektóre bundle nie są złe (jeśli w cenie konsoli dostajesz gry).

No chyba że szukasz na allegro golaska za 1300zeta i do tego no tanio używane: Ryse, Forza5 czy Black Flag. Skoro nie grałeś od dłuższego czasu to moźesz się także zainteresować EA Access. Za 15zł miesięcznie maszdostęp do kilku gier tj: BF4, Fifa14, NBA czy Need4speed. Po przejściu np. po 3 miesiącach rezygnujesz z subskrybcji.

Z nowych premier napewno warto sprawdzić Halo Collectrion i Forza Horizon2, GTA oraz Unity. Jeśli lubisz się bać to zdecydowanie Alien Isolation.

Link to post
Share on other sites

Kiedyś gdy miałem z racji wieku i braku poważniejszych obowiązku więcej czasu na moje Hobby grywałem głównie w gry AAA. Lubiłem i myślę że nadal lubię bardzo rozgrywkę z żywym przeciwnikiem(Miało się kiedyś skill'a w CS'a 1.6, ET) choć nie stronię od ciekawych singli jeśli chodzi zaś o samochodówki to dawno w nic nie grywałem przez zbyt arcade'owe podejście producentów. Na PC bardzo lubiłem MMO i RPG. Obecnie jeśli nabędę konsolę i TV to pewnie zdecyduję się w pierwszej kolejności na takie tytuły jak: AC, GTA V, LoF,BF,CoD,Ryse,D3,Destiny,FC,TR

Edytowane przez Kamiiru
Link to post
Share on other sites

Gdybym był na Twoim miejscu i dysponowałbym taką kwotą jak Ty to jednak zdecydowałbym się na zakup PC + konsola.

Jest to najbardziej zrównoważone połączenie - ograniczanie się do jednej platformy nigdy nie było i nie będzie trafionym pomysłem. 

Jak pisałeś sam lubisz grać w RPG, MMO czy FPS'y, a sprzętu lepszego od PC do tego typu gier nie ma.

Poza tym w dzisiejszych czasach złożenie komputera osobistego, który radziłby sobie w tytułach multiplatformowych lepiej od konsol nie jest ani trudne ani finansowo obciążające.

Xbox One to dobry wybór, bo znając Phila Spencera i jego dotychczasowe poczynania można być pewnym, że XOne nie będzię cierpiał z powodu braku dobrych tytułów ekskluzywnych.

Kontynuując, jeżeli wszystkie zapowiedzi Phila okażą się nie tylko PR-ową gadaniną to można spać spokojnie. 

Edytowane przez Antiax
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...