Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Router nie wykrywany na komputerze stacjonarnym

sagem pentagram wifi karta

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 saghorpen

saghorpen
  • Nowicjusz

• 2 postów

Napisano 08 listopad 2014 - 08:29

Mam następujący problem, na laptopie lenovo y580 internet z routera sagemcom f@st 2704 jest normalnie wykrywany, a na komputerze z kartą sieciową pentagram hornet p 6121-l4 już nie, co może być przyczyną problemu i jak go rozwiązać, teraz mam router siemens gigaset 504 ag i normalnie wykrywa wszystkie komputery.

Użytkownik saghorpen edytował ten post 08 listopad 2014 - 08:40

• 0

#2 cooger

cooger
  • Too old to die young.

• 8351 postów
  • 3DMark 06:666

Napisano 08 listopad 2014 - 09:19

Odległość lub ustawienia routera w tryb "tylko n" podczas gdy Twoja kart obsługuje standard g.

• 1

Ekspert działu: Routery i sprzęt sieciowy / Kącik retro komputerów/ Głośniki, słuchawki i urządzenia audio/ Pełne zestawienie Ekspertów

Zanim wyślesz mi PW z linkiem do Twojego postu zastanów się czy naprawdę go nie widziałem.

Za hajper777: "Nie jestem jakimś mega hejterem żeby jarać sie barwą dzwieku do 100% wydajności"

Poszukuję: Abit BH6, TH7, KG7; Asus: A7M. Masz niepotrzebny stary sprzęt komputerowy (min.13 lat)? Napisz PW.

#3 saghorpen

saghorpen
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 2 postów

Napisano 08 listopad 2014 - 10:21

Odległość lub ustawienia routera w tryb "tylko n" podczas gdy Twoja kart obsługuje standard g.

Jest na to jakaś rada czy tylko wymiana karty?

• 0

#4 cooger

cooger
  • Too old to die young.

• 8351 postów
  • 3DMark 06:666

Napisano 08 listopad 2014 - 11:20

Zaloguj się na router i sprawdź ustawienia.
  • 0

Ekspert działu: Routery i sprzęt sieciowy / Kącik retro komputerów/ Głośniki, słuchawki i urządzenia audio/ Pełne zestawienie Ekspertów

Zanim wyślesz mi PW z linkiem do Twojego postu zastanów się czy naprawdę go nie widziałem.

Za hajper777: "Nie jestem jakimś mega hejterem żeby jarać sie barwą dzwieku do 100% wydajności"

Poszukuję: Abit BH6, TH7, KG7; Asus: A7M. Masz niepotrzebny stary sprzęt komputerowy (min.13 lat)? Napisz PW.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: sagem, pentagram, wifi, karta

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych