Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Solid Edge - poradnik/tutorial

Solid Edge poradnik tutorial

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Dark Devill

Dark Devill
  • Bywalec

• 130 postów

Napisano 08 listopad 2014 - 03:05

Kompletnie nie ogarniam programu Solid Edge i potrzebuję jakiegoś poradnika/tutoriala, w którym w przystępny sposób opisane byłyby najważniejsze funkcje programu i wyjaśniony sposób używania podstawowych narzędzi. Do tej pory nie udało mi się znaleźć nic sensownego. Jest mi to bardzo potrzebne. Liczę na Waszą pomoc :)

• 0

#2 stalkerpl

stalkerpl
  • Pasjonat

• 753 postów

Napisano 08 listopad 2014 - 10:58

nie wiem czy widziałeś to, z tym ze po angielsku

http://forums.overcl...ad.php?t=960755

• 0

i5-6600K | MSI GTX 1080 Gaming X | Be Quiet: Dark Power 10 650W Gold | MSI Z170A Gaming M5 |G. SKILL  RIPJAWS V  2X4GB

DDR4 | Obudowa Thermaltake Urban R31 | Samsung SSD 840 Pro 128Gb | Seagate Barracuda 1TB | Thermalright Macho Rev. B |

Monitor AOC G246oFQ Win 10 64bit | Asus Xonar DGX

"Mądry ustępuje głupiemu. Smutna to prawda; toruje ona głupocie drogę do opanowania świata" - Marie von Ebner-Eschenbach

#3 Dark Devill

Dark Devill
  • Autor tematu
  • Bywalec

• 130 postów

Napisano 08 listopad 2014 - 20:34

To jest poradnik do grafiki 2D, a ja potrzebuję do 3D (zapomniałem o tym wspomnieć). W każdym razie dzięki za dobre chęci.

• 0

#4 aleksiejs

aleksiejs
  • Gaduła

• 424 postów
  • Miejscowość:Łódź

Napisano 09 listopad 2014 - 10:48

Poszukaj na youtube tam jest mnóstwo materiałów jeśli chodzi o programy.

• 0

Jeśli szukasz ładnych życzeń lub wierszyków dla swoich bliskich na różne okazje to zapraszam na stronę https://zyczeniowo.pl/ , gdzie jest ich naprawdę wiele - długie, krótkie, śmieszne np. życzenia bożonarodzeniowe

#5 TeeVar

TeeVar
  • Nowicjusz

• 15 postów

Napisano 29 grudzień 2014 - 20:27

Poradniki/tutoriale, które są dołączone do programu w zupełności wystarczą do zapoznania się z podstawowymi funkcjami programu. Pytanie tylko z jakiej wersji korzystasz.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Solid Edge, poradnik, tutorial

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych