Skocz do zawartości

Telewizor 22 cale


Recommended Posts

Cześć.Chciałbym zakupić telewizor 22 calowy dla straszej osoby.Maksymalny budżet wynosi 1200zł.Wybrałem telewizor LEDowy:http://www.skapiec.pl/site/cat/99/comp/953196

Jakie sa jego opinie i co o nim myslicie?.Prosze o jeszcze jakies propocyzje podparte argumentami.Dziekuje za odpowiedź.POZDRAWIAM

Link to post
Share on other sites

Ja bardziej siedzę w "dużym HDTV", ale...

 

Ogólnie urządzenia nie znam, lecz sama nazwa (LE3300) coś mi mówi (pozytyw). Ogólnie to jeśli urządzenie ma być do telewizji, dla starszej osoby, to czemu nie. Tu liczy się niski pobór prądu i... aby działało :D

Link to post
Share on other sites

Tak, podają w specyfikacji że analog i cyfra.

Z tym że specyfikacja jakaś niedokładna np. "Telewizor obsługuje rozdzielczość Full HD 1920x1080 pikseli gwarantującą świetną jakość oglądanych programów."

 

A dalej Maksymalna rozdzielczość 1366x768.

 

Chyba że, chodzi o to ze przekonwertuje z FullHD na HD.

Link to post
Share on other sites

ctrl + rolka w górę i nie ma problemu z czcionką. A Ty myślisz, że jak ja czytam Twoje posty na plazmie z odległości 2 metrów? :o

 

edit/

W sumie możemy przyjąć wzór, że odległość od ekranu w centymetrach jest równa przekątnej ekranu w calach razy cztery, tak więc 22*4~90cm, a co może dziwić (w pewnym sensie :P ) - 50*4=200 cm. Dla sygnału HDready (720p) mnożymy razy 6, zaś dla telewizji SD mnożymy raz 7,5

Link to post
Share on other sites

Witam!

TV wybrany przez Ciebie zbiera całkiem niezłe opinie :co:

Co do "przykrych zdarzeń", nigdy nie można tego wykluczyć - to tylko sprzęt elektroniczny, który ma prawo się zepsuć. Jeżeli nie trafisz na felerny model (co czasami się zdarza - nie chodzi mi konkretnie o ten TV) to problemów z nim nie będzie :co:

No i oczywiście zdajesz sobie sprawę, że w tym modelu masz krawędziowe podświetlenie LED.

W tej cenie jest to dobry wybór.

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

To mogli tak napisać, bo jest to nieco niezrozumiałe.

W sumie za tę cenę mógłby mieć matrycę FullHD.

A po co Full HD ? Nie będzie telewizji naziemnej nadawanej w rozdzielczości FullHD nigdy. Jedynie satelitarna. Ja mam TV 32 cale Sony i mam tylko HD Ready (ten TV był kupowany z 3 lata temu...). Jak podłączam kompa pod TV to biorę kabel HDMI i jest git : ) Podsumowując wystarczy tylko HD Ready, chociaż teraz to nawet trudno taki znaleźć.

Link to post
Share on other sites

Era TV analogowej dobiega końca. Czy chcemy, czy nie należy się na zmiany przygotować. Cyfrowa TV naziemna nadaje już od kilku lat w rozdzielczości FHD. Kwestia czasu, kiedy i u nas stanie się standardem.

Zamiast zwykłego TV 22" autor może przecież nabyć monitor z tunerem. 2 in 1.

http://www.gral.pl/Samsung+23+cali+LCD+P2370HD_678.html

W tym wypadku 23" poniżej 1100 zł.

http://www.esc.pl/product_info.php?cPat ... s_id=23334

24" poniżej 1200 zł.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

krawędziowe podświetlenie LED

od razu rozwiń, bo to że My wiemy, to nie znaczy, że wszyscy :>
Rozwinięcie tematu Edge LED patrz na: http://www.google.pl

Troszkę samo zaangażowania nie zaszkodzi...

Powiem Ci, że jak już się komuś doradza, to nie wypada sypać linkami do google :co:

 

Zaś FHD akurat jest tutaj najmniej potrzebne, bo aby je dostrzec trzeba by usiąśc 90cm od panelu ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...